web templates free download

Akce a soutěžní výsledky 2016 - 2020

So-San Znojmo

IIC Germany 2020, 29.2.-1.3.2020, Herne, Německo

mezinárodní instruktorský seminář

Odkaz na fotografie zde 

Týnec nad Sázavou, 23.2.2020

1.místo Quynh Vu Diem

1.místo Iveta Severínová

2.místo Aleš Poláček

Čestlický pohár, 4.2.2020, Čestlice

1.místo Aleš Poláček

2.místo Nguyen Quoc Biet

3.místo Quynh Vu Diem

XIX. Adult & Senior and XIV Junior, ITF Taekwon-Do European Championships, 23.-28.7.2019, Cork, Ireland

2.místo Michal Vršek Tul

2.místo Jiří Abeska Tul

2.místo Jiří Abeska Matsogi

2.místo Petr Fousek Matsogi

3.místo Petr Fousek Tul

Odkaz na fotografie zde 

XII. Znojmo Open, 8.6.2019

1.místo - Pohár pro nejúspěšnější seniorku soutěže - Jana Pelánová

1.místo - Pohár pro nejúspěšnější TKD školu - So-San Znojmo

Odkaz na fotografie zde 

XXIV. TKD Camp, Biskupice, 17.-19.5.2019

Studenti škol So-San Znojmo, Hwa-Rang Jevišovice, Do-San Šumná.

Odkaz na fotografie zde 

XVII. Cup of Nations, Hatvan, HU, 11.5.2019

1.místo Sofie Klímová Matsogi

1.místo Sofie Klímová Tul

3.místo Jakub Roterkl Matsogi

Odkaz na fotografie zde 

IV. Open Tournament German ITF , Dortmund, DE, 4.5.2019

Michal Vršek

2. sportovní boj, 2. silové přerážení

David Súkup

2. Sportovní boj, 2. technické sestavy

Jana Pelánová

1. sportovní boj, 3. technické sestavy

Jakub Rotrökl

2. sportovní boj, 2. technické sestavy, 3. speciální techniky

IV. Taekwon-Do Chocolate Weekend, Radovljica, SLO, 13.-14.4.2019

Členové So-San Znojmo

Odkaz na fotografie zde 

Master Cup, Olešnica, PL, 23.3.2019

1.místo Petr Fousek Tul

1.místo Petr Fousek Matsogi

1.místo David Súkup Tul

2.místo David Súkup Matsogi

3.místo Michal Vršek Tul

2.místo Michal Vršek Matsogi

2.místo Jiří Abeska Tul

4.místo Jiří Abeska Matsogi

4.místo Konrab Wojciask Matsogi

Odkaz na fotografie zde 

X. technický seminář Velmistr Saulabi Trevor Choi Nicholls IX.Dan, Znojmo, 18.-19.1.2019

Odkaz na fotografie zde 

III. Swiss Open, Curych, Švýcarsko, 24.11.2018

1.místo David Súkup Tul

1.místo Jana Pelánová Wirok

1.místo Libor Šula Tul

1. Libor Šula Wirok

2.místo Jiří Abeska Matsogi

2.místo Jana Pelánová Tul

2.místo Michal Vršek Wirok

2.místo Kateřina Hetfleišová Wirok

3.místo Jakub Rotrokl Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi

3. Jana Pelánová Matsogi 

XIX. seniorské, XIV. juniorské, V. veteránské a III. dorostenecké Mistrovství světa Taekwon-Do ITF, Buenos Aires, Argentina, 31.7.-5.8.2018

3.místo Ondřej Bernard

Odkaz na fotografie zde 

XI. Znojmo Open, 2.6.2018

Celkem 34 medailí ve všech věkových a váhových kategoriích. Celkově škola obsadila první místo v úspěšnosti škol.

Odkaz na fotografie zde 

XXIII. Taekwondo Camp, Biskupice, 18.-20.5.2018

...

Odkaz na fotografie zde

XVI. Cup of Nations, Hatvan Maďarsko, 12.05.2018

2.místo Eliška Kozelská Tul

2.místo Eliška Kozelská Matsogi

2.místo David Súkup Tul

3.místo Michal Vršek Wirok

Odkaz na fotografie zde 

III. German Open, Bochum, Německo, 5.5.2018

1.místo David Súkup Tul

1.místo David Sůkup T-Ki

2.místo David Súkup Matsogi

2.místo Libor Šula Tul

2.místo Christian Zeman Tul

3.místo Christian Zeman Matsogi

3.místo Jakub Rotrokl Matsogi

Odkaz na fotografie zde 

Choccolate Weekend, 22.4.2018, Radovljica, Slovinsko

Odkaz na fotografie zde 

Master Cup, Olesnica, PL, 24.3.2018

2.místo Jana Pelánová Tul

2.místo David Sůkup Tul

Odkaz na fotografie zde 

Technický seminář s velmistrem Trevorem Nichollsem IX.Dan, Bochum, Německo, 10.3.2018

VI. Challenger Cup, Sitges - Barcelona, Španělsko, 11.11.2017

2.místo David Súkup Matsogi

2.místo Anička Vojnárová Matsogi

2.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Luboš Mudroch Matsogi

3.místo Anička Vojnárová Tul

3.místo Jiří Abeska Matsogi

3.místo Luboš Mudroch Tul

Odkaz na fotografie zde 

Mezinárodní seminář, GM Choi Jung Hwa IX.Dan, Incheon, South Korea, 6.8.2017

Odkaz na Fotografie zde

Korea Open Festival, Incheon, South Korea, 5.8.2017

1.místo Luboš Mudroch Matsogi 

2.místo Luboš Mudroch Tul

2.místo Michal Papež Matsogi

3.místo Michal Papež Tul

3.místo Petr Veselý Matsogi

3.místo Petr Veselý Tul

3.místo Nikola Klüglová Tul

Odkaz na Fotografie zde

Asia Championships, Incheon, South Korea, 3.-5.8.2017

2.místo Nikola Klüglová Matsogi 

2.místo Luboš Mudroch Matsogi

2.místo Michal Papež Matsogi

3.místo Michal Papež Tul

3.místo David Súkup Tul

Odkaz na Fotografie zde

Exhibiční ukázka Taekwon-Do ITF, Jevišovice, 24.6.2017

 

Exhibiční ukázka Taekwon-Do ITF, Znojmo, červen .2017

 

X. Znojmo Open 2017, Znojmo, 10.6.2017

Výsledkový servis zde

Odkaz na Fotografie zde

XXII. Taekwondo Camp školy So-San Znojmo, Biskupice, 19.-21.5.2017

Odkaz na Fotografie zde

XIV. Europa Cupa, Hatvan, Hungary, květen 2016

Výsledky a foto chybí ...

XI. Nitra Cup, Nitra, SK, 4.3.2017

3.místo Hana Křivánková Tul

3.místo Jiří Abeska Tul

3.místo Jiří Abeska Matsogi

4.místo Ondřej Bernard Tul

4.místo Nikola Klüglová Tul

4.místo Nikola Klüglová Matsogi

Foto chybí ...

Mistrovství České republiky, Benátky nad Jizerou, 13.5.2017

1.místo Kateřina Kárníková Wirok

1.místo Jana Pelánová Tul

1.místo Helena Klikorková Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi

2.místo Petr Fousek Matsogi

2.místo Jiří Abezka Matsogi

2.místo Ondřej Bernard Matsogi

2.místo Kateřina Karníková Matsogi

2.místo Kateřina Karníková Tul

2.místo Hana Křivánková Tul

3.místo David Zamazal Matsogi

3.místo Ondřej Bernard

Odkaz na fotografie zde 

I.kolo Československé ligy, Sereď, SK, 18.2.2017

1.místo Christian Zeman Tul

1.místo David Súkup Tul

1.místo Petr Fousek Matsogi

2.místo Jana Pelánová Tul

2.místo Christian Zeman Matsogi

2.místo Petr Fousek Tul

3.místo Nikola Klüglová Matsogi

3.místo Jana Pelánová Matsogi

4.místo Nikola Klüglová Tul

4.místo David Súkup Matsogi.

Foto chybí ...

9. mezinárodní seminář a zkoušky na T.S. I.-V. Dan, Saulabi GM Trevor Nicholls IX.Dan, Znojmo, 14.1.2017

Odkaz na fotografie zde

Mezinárodní seminář GM Choi Jung Hwa IX.Dan, Olešnica, PL 29.-30.10.2016

Odkaz na fotografie zde

German Open, Dortmund, D, 24.9.2016

1.místo David Súkup Tul

1.místo David Súkup Matskogi

3.místo David Súkup T-Ki

1.místo Michal Papež Tým Tul

2.místo Michal Papež Singl Tul

3.místo Michal Papež Tul

3.místo Michal Papež Matsogi

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Libor Šula Tým Tul

2.místo Libor Šula Singl Tul

1.místo Hana Křivánková Tým Tul

3.místo Hana Křivánková Tul

3.místo Hana Křivánková Matsogi

Foto chybí ... 

XVIII Adult & Senior and XIII Junior, ITF Taekwon-Do World Championships, Brighton, GB, 25.7.-1.8.2016

Hana Křivánková II.Dan  1.místo Matsogi 

Kateřina Kárníková II.Dan  2.místo Matsogi 

Kategorie Junior  Josef Hrůza I.Dan 

3.místo Matsogi  Kategorie Veterán 

Jiří Abeska I.Dan  3.místo Tul 

Veronika Mikulincová I.Dan 3.místo Matsogi 

Vu Huy Hoang II.Dan 3.místo Matsogi 

Kategorie Senior tým Tul  3.místo ve složení:

Vu Huy Hoang II.Dan

Libor Šula II.Dan

Vladimír Belháč II.Dan

Michal Papež I.Dan

Petr Veselý I.Dan

Odkaz na fotografie 1

Odkaz na fotografie 2

Odkaz na fotografie 3

World Cup 2017, Brighton, GB, 25.7.-1.8.2016

David Súkup

1.Kup  1.místo Matsogi

5.místo Tul  

Anna Wojnárová 1.Kup 

1.místo Tul

1.místo Matsogi

Nikola Klüglová 1.Kup 

2.místo Matsogi

3.místo Tul

Helena Klikorková 1.Kup

2.místo Matsogi

5.místo Tul

9. Znojmo Open, Znojmo, 4.6.2016

Celkové pořadí výprav:

1.místo TKD Brno

2.místo TKD Karviná

3.místo JOOMUK Frýdek-Místek

4. místo ITF POLAND

5.místo ČTA I.T.F.

6.místo Taekwon-Do Sereď Slovakia

7.místo TKD Hatvani Hungary

8.místo TKD klub Radovljica Slovenia

9.místo Škola TKD Kwang Gae Říčany

10.místo Gladiators gym České Budějovice

11.místo Taekwondo Třebíč

12.místo TKD Tong-il České Budějovice

13.místo ITF Germany

14.místo ITF Spain

15.místo TKD Belarus

16.místo Do-San Šumná

17.místo Baghdad Sub-Federation Iraq

12. Europa Cupa, Hatvan, 21.5.2016

výsledky chybí ...

21. Jarní Taekwon-Do Camp, Biskupice, 20.-22.5.2016


Odkaz na fotografie zde 

Mistrovství České republiky, Benátky nad Jizerou, 14.5.2016

1.místo Vu Huy Hoang Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Veronika Mikulincová Matsogi

1.místo Nikola Klüglová T-Ki

1.místo David Súkup Matsogi

1.místo Josef Hrůza Matsogi

1.místo Luboš Mudroch Matsogi

2.místo Hana Křivánková Tul

2.místo Ondřej Bernard Tul

2.místo Luboš Mudroch Tul

2.místo Michal Papež Matsogi

2.místo Helena Klikorková Matsogi

2.místo Ondřej Bernard Matsogi

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Nikola Klüglová Tul

3.místo Michal Papež Tul

3.místo Josef Hrůza Tul

3.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Nikola Klüglová Matsogi

3.místo Libor Šula

3.místo Jiří Abeska

2.místo David Súkup Tul tým

2.místo Nikola Klüglová Tul tým

2.místo David Zamazal Tul tým

2.místo Ondřej Bernard Tul tým

2.místo Radek Štipčák Tul tým

3.místo Denisa Baťová Tul tým

3.místo Vu Huy Hoang Tul Tým

3.místo Hana Křivánková Tul tým

3.místo Veronika Mikulincová Tul Tým

3.místo Helena Klikorková Tul Tým

Odkaz na fotografie zde 

Národní turnaj Velké Británie v Taekwon-Do ITF, Exter, UK, 27.2.2016

1.místo Kteřina Kárníková Matsogi

1.místo Davod Súkup Matsogi

1.místo Ketrřina Kárníková Wirok

1.místo Helena Klikorková Wirok

1.místo Ketrřina Kárníková T-Ki

2.místo Ondřej Bernard Tul

2.místo Helena Klikorková Matsogi

2. místo Josef Hrůza Matsogi

2.místo Alexander Bashiri Matsogi

2.místo Milan Hamza Wirok

2.místo David Súkup T-Ki

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Ketrřina Kárníková Tul

3.místo Helena Klikorková Tul

3.místo Michal Papež Tul

3.místo Milan Hamza Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Matsogi

3.místo Michal Papež Matsogi

3.místo Michal Papež Wirok

3.místo Helena Klikorková T-Ki

Foto není ... 

Exhibiční ukázka školy So-San v městském divadle ve Znojmě, 27.1.2016


Odkaz na fotografie zde 

8. mezinárodní seminář, Saulabi GM Trevor Nicholls IX.Dan, Znojmo, 9.-10.1.2016


Odkaz na fotografie zde