bootstrap html templates

Akce a soutěžní výsledky 1992 -2000

So-San Znojmo

Mikulášský pohár, Frýdek-Místek 2. prosince 2000

1.místo Milena Lužová Tul

2.místo Martin Šipek Tul

2.místo Eva Dechetová Tul

2.místo Miroslav Šabacký Matsogi

3.místo Zuzana Kalašová Tu.

3.místo Lenka Novotná Tul

3.místo Michaela Kolářová Tul

3.místo Jana Stehlíková Tul

3.místo Sylva Šabacká Tul

3.místo Veronika Krulová Tul

3.místo Libor Kalaš Matsogi

3.místo Veronika Krulová Matsogi

3.místo Michaela Kolářová Matsogi 

IV. otevřené mistrovství Itálie, Riccione 14. - 15. října 2000

1.místo Martin Páleník Tul

1.místo Veronika Krulová Matsogi

2.místo Eva Dechetová Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Pavel Salášek Tul

2.místo Martin Páleník Matsogi

3.místo Michaela Kolářová Tul

3.místo Michaela Kolářová Matsogi

3.místo Igor Král Matsogi 

VI. velká cena OPEL Německa, Bochum 17. září 2000

1.místo Martin Páleník Tul

1.místo Jiří Kuřitka Tul

2.místo Martin Páleník Matsogi

2.místo Tomáš Homola Matsogi

2.místo Petr Váka Matsogi

3.místo Miroslav Šabacký Tul

3.místo Miroslav Šabacký Matsogi

3.místo Aleš Diviš Matsogi

3.místo Libor Kalaš Matsogi

3.místo Martin Švejcar Matsogi 

I. otevřené mistrovství Rakouska, Wien 28. května 2000

1.místo Dušan Koc Tul

1.místo Jakub Tůma Tul

1.místo Martin Páleník Tul

1.místo Michaela Kolářová Tul

1.místo Veronika Krulová Tul

1.místo Martin Švabovský Matsogi

2.místo Lenka Rožnovská Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Zuzana Kalašová Tul

2.místo Tomáš Taufer Tul

2.místo Tomáš Taufer Matsogi

3.místo Eva Dechetová Tul

3.místo Lenka Novotná Matsogi

3.místo Petra Lukšová Tul

Nejúspěšnější juniorská výprava 

I. Viking Cap 2000 Švédsko, Skövde 1. - 2. dubna 2000

3.místo Matrin Páleník Tul

3.místo Pavel Salášek Matsogi

3.místo Martin Páleník Matsogi

3.místo Zuzana Kalašová Matsogi

4.místo Lenka Novotná Tul

4.místo Martin Švejcar Tul

4.místo Michaela Kolářová Tul

4.místo Květuše Sobotková Matsogi

V. otevřené mistrovství Německa, Dortmund 4. - 5. března 2000

1.místo Tomáš Taufer Tul

2.místo Pavel Salášek Tul

3.místo Veronika Krulová Tul

3.místo Pavel Salášek Matsogi

3.místo Martin Páleník Matsogi

3.místo Zuzana Kalašová Matsogi

3.místo Martin Švejcar Matsogi

4.místo Květuše Sobotková Tul

4.místo Martin Švejcar Tul

 4.místo Petra Lukšová Tul

V. velká cena OPEL Německa, Bochum 12. prosince 1999

1.místo Zuzana Kalašová Tul

1.místo Zuzana Kalašová Matsogi

1.místo Martin Páleník Tul

1.místo Petra Lukšová Matsogi

2.místo Veronika Krulová Tul

2.místo Veronika Krulová Matsogi

2.místo Petr Váka Matsogi

2.místo Miroslav Šabacký Tul

2.místo Tomáš Hubený Tul

3.místo Ondřej Hubený Matsogi

3. nejúspěšnější juniorská výprava

Regionální soutěž Moravy a Slezska, Frýdek-Místek ,27. listopadu 1999

2.místo Leoš Šipek Matsogi

3.místo Leoš Šipek Tul

3.místo Ondřej Hubený Tul

3.místo Tomáš Hubený Matsogi 

III. otevřené mistrovství Itálie, Riccione 13. - 14. listopadu 1999

1.místo Pavel Salášek Tul

3.místo Lenka Novotná Tul

3.místo Petr Vojáček Matsogi

4.místo Květuše Sobotková Tul

4.místo Michaela Kolářová Tul

4.místo Martin Švejcar Tul 

IV. otevřené mistrovství Německa, Lünen 12 - 13. června 1999

1.místo Pavel Salášek Tul

1.místo Květuše Sobotková Tul

1.místo Petr Oulehla Matsogi

2.místo Michaela Kolářová Matsogi

2.místo Martin Švejcar Tul

2.místo Martin Švejcar Matsogi 

2.místo Jarmila Pesauová Matsogi

2.místo Jakub Homolka Matsogi

2.místo Lenka Novotná Tul

3.místo Jiří Lang Tul

3.místo Petr Vojáček Tul

3.místo Jakub Homolka Tul

3.místo Petr Vojáček Matsogi

3.místo Jarmila Pesauová Tul

3.místo Michaela Kolářová Tul

3.místo Jiří Lang Matsogi

4.místo Tomáš Taufer Tul

4.místo Martin Šipek Tul

Nejúspěšnější juniorská výprava 

II. otevřené mistrovství Itálie, Riccione 23 - 25. října 1998

1.místo Lenka Novotná Tul

2.místo Michaela Kolářová Tul

3.místo Jarmila Pesauová Tul

4.místo Květuše Sobotková Tul

4.místo Tul Jakub Homolka

II. otevřené mistrovství Holandska, Zuibroek 20 - 21. června 1998

4.-6.místo Václav Adamec Matsogi 

II. otevřené mistrovství Slovenska, Košice 25. října 1997

2.místo Igor Král Matsogi

2.místo Leoš Šipek Matsogi

3.místo Lukáš Břínek Matsogi

3.místo Luboš Brabec Matsogi

4.místo Martin Šipek Matsogi

4.místo Tomáš Taufer Matsogi

I. otevřené mistrovství Itálie, Riccione od 4 - 5. října 1997

- bez výsledkového umístění 

Mistrovství ČR seniorů, Praha 2. - 3. března 1996

2.místo Michal Přibil Wirok

3.místo Michal Přibil Matsogi

Letní pohár Frýdek-Místek, 1. června 1996

2.místo Roman Kališ Matsogi 

Národní liga týmů II. kolo, Třebíč 22. března 1996

3.místo Tým Tul 3.místo Tým Matsogi

Mistrovství ČR seniorů, Praha 24. února 1996

2.místo Petr Klaudinger Matsogi

4.místo Michal Přibil Wirok

Národní liga týmů I.kolo, Frýdek-Místek 15. listopadu 1995

3.místo Tým Tul

3.místo Tým Matsogi

Mistrovství ČR žáků, Praha 24. - 25. června 1995 

1.místo Jan Tuček Matsogi

1.místo Tomáš Sedláček Matsogi

1.místo Pavel Lukeš T-Ki

2.místo Jan Tuček Tul

2.místo Pavel Lukeš Matsogi

2.místo Martina Stehlíková Matsogi

3.místo Bára Hlávková Matsogi  

4.místo Tereza Dlouhá Matsogi

4.místo Martina Stehlíková Matsogi

4.místo Pavel Lukeš Wirok

4.místo Jan Tuček T-Ki

4.místo v celkovém umístnění ČR

Třeboňská růže 3.června 1995

bez umístění

Jarní pohár města Znojma 18.-19.března 1995

bez umístění

Velikonoční pohár Academie Kerberos, Praha 9. - 10. dubna 1994

1.místo Petr Klaudinger Matsogi 

Vánoční pohár Moravia Taekwon-Do Academie, Třebíč 4. prosince 1992

2.místo Jan Tuček Tul

3.místo Petr Klaudinger Matsogi