So-San Znojmo

Člen České Taekwon-Do ITF Asociace z.s.
a International Taekwon-Do Federation GM Choi Jung Hwa
INO 348
Vážení přátelé, rodiče, fanoušci a podporovatelé Taekwon-Do ve Znojmě
Vážíme si Vaší podpory  a přízně, kterou nám po celý rok věnujete.
Těší nás, že v době všemožných omezení nikdo z našich studentů školu neopustil kvůli zdravotnímu stavu nebo jinému důvodu. Naopak se k tréninku vrátilo několik bývalých studentů a naprostým překvapením byl pro všechny  vysoký počet nováčků kteří v letošním roce rozšířili naše řady. 
Všem Vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2022.


Nováčci 2021

Vítáme letošní nováčky a přejeme mnoho úspěchů v jejich tréninku v jedné nejstarších škol Taekwon-Do v České republice. Přejeme Vám, ať naleznete v Taekwon-Do to co hledáte a dosáhnete všeho co si přejete. 

ATAXON Open Praha

Dne 4. prosince 2021 se uskutečnil další ročník Čertovského poháru spojeného s ATAXON Open školy Sonkal Praha. Znojemský závodník Petr Fousek I.Dan získal jedno druhé a jedno třetí místo v technických sestavách a sportovním boji. Po předlouhé tréninkové i závodní přestávce výborný výsledek a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Technické zkoušky

Tři studentky naší školy vykonaly před technickou komisí ČTA zkoušky na vyšší technický stupeň, na které se celé prázdniny připravovaly. Monika Súkupová je nyní nositelkou technického stupně 7. kup a Iveta Severínová prokázala bojového ducha, když přes zranění v průběhu zkoušek předvedla úspěšné přerážecí techniky na technický stupeň 1. kup. V životní formě nastoupila Jana Pelánová, která excelentní technikou všechny přítomné ohromila při zkoušce na technický stupeň II. Dan.
Všem slečnám gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů do dalšího tréninku.

Biskupice 2021

Letošní tábor v Biskupicích se bude konat 3. až 5. září 2021. Pro více informací a přihlášku oslovte Vašeho trenéra.

ITF Workshop

27.6.2021

Workshop pořádaný naší mateřskou organizací ITF byl zajímavý nejen pro ženy, jimž byl určen. Romina Galarraga VII.Dan z Argentiny vysvětlovala specifika tréninku žen a jejich motivace. Leanne Gassor V.Dan v Walesu vysvětlovala i předvedla řadu strečinkových technik specifických pro ženy. Suzan Crochet VIII.Dan z USA vyprávěla o historii technických sestav Taekwon-Do a jejich postupnou adopci kterou částečně sama zažila. Stejně zajímavé bylo její vysvětlení a předvedení specifických posilovacích technik pánevního svalstva, které je obzvláště pro ženy rozhodující pro vyvinutí co největší síly kopů v Taekwon-Do. GM Néstor Galarraga, president argentinské organizace ITF, který rovněž vzpomínal na zakladatele Taekwon-Do generála GM Choi Hong Hi, společně s generálním sekretářem GM Trevorem Nichollsem celou akci zaštiťovali a vedli společný trénink. Účastníci workshopu byli doslova z celého světa. Připojeni byli členové naší organizace z několika zemí jižní i severní Ameriky, Afriky, Evropy, blízkého východu, Asie i Austrálie. Nezbývá než doufat, že v době kdy cestování je z důvodů proti pandemických opatření více než problémové, bude podobných akcí přibývat.

Jsme zpět v naší tělocvičně Policejního klubu ve Znojmě ... celé prázdniny.
Pro více informací oslovte Vašeho trenéra.

... 1.1.2021 ... až do odvolání vládních opatření jsou tréninky naší školy zrušeny ...