free amp template

Akce a soutěžní výsledky 2006-2010

So-San Znojmo

V. otevřený Vánoční turnaj Chorvatska, Slavonski Brod 18. 12. 2010

1.místo Radek Padrta Tul          

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Gabriela Lukšíková Matsogi

1.místo Gabriela Lukšíková Matsogi

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

2.místo Hana Křivánková Tul

2.místo Josef Podaný Tul

2.místo Josef Hrůza Tul

2.místo Libor Šula Tul

2.místo Alexandr Bashiri Tul

2.místo Libor Šula Hosinsool tým

2.místo Radek Padrta Hosinsool tým

3.místo Milan Hamza Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo Gabriela Lukšíková Tul

3.místo Kateřina Kárníková Tul

3.místo Jakub Pavelka Tul

3.místo Jan Náprava Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Radek Padrta Matsogi

3.místo Josef Podaný Matsogi

3.místo Alexandr Bashiri Matsogi

3.místo Josef Srb Hosinsool tým

3.místo Hana Křivánková Hosinsool tým

3.místo Alexandr Bashiri Hosinsool tým

II. Taekwon-Do Cup Italy, Pagani 28. 11. 2010

1.místo Leona Dočekalová Tul    

1.místo Alexandr Bashiri Tul

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

1.místo Radek Padrta Matsogi

1.místo Alexandr Bashiri Matsogi

2.místo Denisa Baťová Tul

2.místo Hana Křivánková Tul

2.místo Hana Křivánková Matsogi

2.místo Vu Huy Hoang Matsogi

2.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi 

II. Lehel Vezér Cup Maďarsko, Jászberény 25. 9. 2010

1.místo Hana Křivánková Tul 

1.místo Kateřina Kárníková Tul

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Alexandr Bashiri Tul

3.místo Alexandr Bashiri Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Jakub Kmec Matsogi

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo Tomáš Padrta Tul

X. juniorské, XVI. seniorské a II. veteránské mistrovství světa, Cheongju. Korea 4. - 8. 7. 2010 

Český národní tým

4.místo Leona Dočekalová Wirok

4.místo Leona Dočekalová Matsogi

4.místo Denisa Baťová Matsogi

4.místo Pavel Fučík T-Ki

5.místo Jiří Dospíšil Tul

6.místo Květuše Sobotková Tul

6.místo Ivana Mlčková Tul

6.místo Leona Dočekalová Tul

7.místo Denisa Baťová Tul

7.místo Ivana Mlčková Matsogi

8.místo Květuše Sobotková Matsogi

9.místo Jiří Dospíšil Matsogi

12.místo Pavel Fučík Wirok

XI. World Taekwondo Festival, Cheongju. Korea 30. 6. - 4. 7. 2010  

1.místo Klára Zajacová T-Ki

2.místo Václav Bůžek Tul

2.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Hana Křivánková Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Klára Zajacová Tul

3.místo Vu Huy Hoang Matsogi

3.místo Václav Bůžek Matsogi

5.místo Josef Srb Tul

5.místo Josef Srb Matsogi

III. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo Open 12. 6. 2010 

1.místo Magda Machovcová Tul 

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Hana Křivánková Tul team

1.místo Jiří Dospíšil Tul team

1.místo Libor Šula Tul team

1.místo Vladimír Belháč Tul team

1.místo Radek Padrta Tul team

1.místo Petr Kejda Tul team

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Tomáš Zika Tul

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi team

2.místo Libor Šula Matsogi team

2.místo Vladimír Belháč Matsogi team

2.místo Radek Padrta Matsogi team

2.místo Petr Kejda Matsogi team

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo Julie Komárková Tul

3.místo Kateřina Kárníková Tul team

3.místo Josef Hrůza Tul team

3.místo Sergej Vyhnánek Tul team

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul team

3.místo Julie Komárková Tul team

Nejúspěšnější seniorská závodnice turnaje Magda Machovcová

5. místo v celkovém umístnění  

4. ročník Nitra Cup, Slovensko 17. 4. 2010

1.místo Hana Křivánková Tul 

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Jiří Dospíšil Hosinsool tým

1.místo Libor Šula Hosinsool tým

1.místo Pavl Fučík Hosinsool tým

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Denisa Baťová Tul

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Stanislav Nguyen Tul

3.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi

I. Seper Felic Cup Chorvatsko, Slavonski Brod 3. 4. 2010

1.místo Květuše Sobotková Tul 

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Tomáš Zika Tul

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Tul tým

2.místo Leona Dočekalová Tul tým

2.místo Libor Šula Tul tým

2.místo Jakub Pavelka Tul tým

2.místo Tomáš Zika Tul tým

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Jakub Pavelka Matsogi

3.místo Jakub Pavelka Tul

3.místo Náth Vozábal Tul

3.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Tomáš Zika Matsogi

šampionát Itálie, Trezzo sull’Adda Milano 27. - 28. 3. 2010

1.místo Hana Křivánková Tul 

1.místo Jaroslav Svoboda Tul

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3. Jarní turnaj, Čebín 20. 3. 2010

1.místo Tomáš Zika Tul     

1.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

2.místo Stanislav Nguyen Tul

2.místo Lukáš Malč Tul

2.místo Jan Procházka Tul

3.místo Robert Malč Tul

3.místo Jakub Pavelka Tul

3.místo Jan Worbis Tul

3.místo Tomáš Zika Matsogi 

II. Hammerfest open, Norsko 13. 3. 2010

1.místo Denisa Baťová Tul

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Vu Huy Hoang Tul

1.místo Hana Křivánková Tul tým

1.místo Petr Kejda T-Ki

1.místo Vu Huy Hoang Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Markéta Novoměstská Matsogi

2.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Petr Kejda Matsogi

2.místo Denisa Baťová Matsogi

2.místo Veronika Novoměstská Matsogi

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Jiří Abeska Matsogi

3.místo Jaroslav Svoboda Tul

3.místo Ivana Mlčková Tul

3.místo Petr Kejda Tul

3.místo Veronika Novoměstská Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Pavel Fučík Matsogi

4.místo Jakub Kmec Matsogi

4.místo Jiří Dospíšil Matsogi

4.místo Jiří Abeska Tul

4.místo Markéta Novoměstská Tul

4.místo Leona Dočekalová Tul

4.místo Libor Šula Tul

1.místo v celkovém umístnění

Regionální soutěž západního Slovenska, Sereď 6. 2. 2010

1.místo Hana Křivánková Tul 

1.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

IV. otevřený Vánoční turnaj Chorvatska, Slavonski Brod 19. 12. 2009

1.místo Hana Křivánková Tul 

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Jakub Rajnoha Matsogi

2.místo Radek Padrta Matsogi

2.místo František Mlejnek Matsogi

2.místo Libor Šula Hosin Sool

2.místo Radek Padrta Hosin Sool

2.místo Jakub Kmec Hosin Sool

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo Jakub Rajnoha Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo František Mlejnek Tul

3.místo Josef Podaný Matsogi

3.místo Jakub Kmec Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

Nejúspěšnější žákovská závodníce turnaje Hana Křivánková

Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Libor Šula

German open Herne-Eickel, Německo 28. 11. 2009

1.místo Libor Šula Tul 

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul

1.místo Libor Šula Tul tým

1.místo Pavel Fučík Tul tým

1.místo Radek Padrta Tul tým

1.místo Jakub Kmec Tul tým

1.místo Hana Křivánková Tul tým

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

1.místo Vu Huy Hoang Matsogi tým

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Jiří Dospíšil Tul tým

2.místo Radek Loucký Tul tým

2.místo Vu Huy Hoang Matsogi

2.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Jakub Kmec Matsogi

2.místo Libor Šula Matsogi tým

2.místo Pavel Fučík Matsogi tým

2.místo Radek Padrta Matsogi tým

2.místo Jakub Kmec Matsogi tým

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Jakub Kmec Tul

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Květuše Sobotková Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Radek Padrta Matsogi

Regionální soutěž západního Slovenska, Smolenice 7. 11. 2009

1.místo Hana Křivánková Tul 

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

II. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo 13. 6. 2009 

1.místo Marek Kolman Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Vu Huy Hoang Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Tomáš Taufer Tul

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Hana Kováčová Matsogi

1.místo Tomáš Taufer Matsogi

2.místo Karel Procházka Tul

2.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Gabriela Lukšíková Tul

2.místo Luděk Nešpor Tul

2.místo Markéta Novoměstská Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul tým

2.místo Denisa Baťová Tul tým

2.místo Ivana Mlčková Tul tým

2.místo Leona Dočekalová Tul tým

2.místo Gabriela Lukšíková Tul tým

2.místo František Mlejnek Matsogi

2.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

2.místo Jakub Kmec Matsogi

2.místo Andrea Nesnídalová Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Matsogi tým

2.místo Denisa Baťová Matsogi tým

2.místo Leona Dočekalová Matsogi tým

2.místo Hana Kováčová Matsogi tým

2.místo Gabriela Lukšíková Matsogi tým

3.místo Pavel Zika Tul

3.místo Tomáš Svoboda Tul

3.místo Štefan Kováč ml. Tul

3.místo Hana Křivánková Tul

3.místo Veronika Novoměstská Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Radek Loucký Tul tým

3.místo Libor Šula Tul tým

3.místo Jiří Dospíšil Tul tým

3.místo Václav Bůžek Tul tým

3.místo Pavel Fučík Tul tým

3.místo Pavel Zika Matsogi

3.místo Tomáš Svoboda Matsogi

3.místo Martin Šubrt Matsogi

3.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi tým

3.místo Tomáš Taufer Matsogi tým

3.místo Václav Bůžek Matsogi tým

3.místo Jakub Kmec Matsogi tým

3.místo David Šára Matsogi tým

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Vladimír Belháč

Nejúspěšnější juniorská závodnice turnaje Hana Kováčová

Nejúspěšnější seniorský závodník turnaje Tomáš Taufer

2.místo v celkovém umístnění škol

III. Evropský Cup Umag, Chorvatsko 28. 5. 2009

1.místo Květuše Sobotková Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Pavel Zika Tul

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

1.místo Pavel Zika Matsogi

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Denisa Baťová Matsogi

2.místo Gabriela Lukšíková Matsogi

2.místo Jakub Kmec Matsogi

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo Gabriela Lukšíková Tul

3.místo Markéta Novoměstská Tul

3.místo Veronika Novoměstská Tul

3.místo František Mlejnek Tul

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Radek Padrta Matsogi

3.místo Hana Křivánková Matsogi

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Pavel Zika 

Nejúspěšnější juniorská závodnice turnaje Leona Dočekalová

1.místo v celkovém umístnění 

Regionální soutěž západního Slovenska, Smolenice 2. 5. 2009

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Pavel Zika Tul

1.místo Pavel Zika Matsogi

1.místo Tomáš Kratochvíl T-Ki

1.místo Pavel Zika T-Ki

1.místo Jakub Kmec T-Ki

2.místo František Mlejnek Tul

2.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Viktorie Symulyk Matsogi

2.místo Hana Křivánková T-Ki

3.místo Viktorie Symulyk Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo František Mlejnek Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3.místo Jakub Kmec Matsogi

3.místo Viktorie Symulyk T-Ki

X. Viking Cup 2009 Skövde, Švédsko 4.-5. 4. 2009

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

4.místo Leona Dočekalová Tul

II. Jarní turnaj, Čebín 21. 3. 2009

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul

1.místo Luděk Nešpor Tul

1.místo Julie Komárková Tul

1.místo Marek Kolman Tul

1.místo Hana Křivánková Matsogi

2.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3.místo Jakub Rajnoha Tul

3.místo Natálie Nešporová Tul

3.místo Daniel Janák Tul

5. šampionát mládeže, Frýdek-Místek 21. 3. 2009

1.místo Radek Padrta Tul

1.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Viktorie Symulyk Tul

2.místo František Mlejnek Tul

3.místo Radek Padrta Matsogi

VII. mezinárodní pohár Prešov open, Slovensko 14. - 15. 3. 2009

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Štefan Kováč Tul

1.místo Vu Huy Hoang Tul

1.místo Hana Kováčová Matsogi

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

1.místo Hana Kováčová T-Ki

2.místo Štefan Kováč ml. Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Magda Machovcová Matsogi

3.místo Josef Melán Tul

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Květuše Sobotková Matsogi

3.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Magda Machovcová T-Ki

3.místo Magda Machovcová Wirok

4.místo Josef Melán Wirok

4.místo Libor Šula Wirok

4.místo v celkovém umístnění škol

III. otevřený Vánoční turnaj Chorvatska, Slavonski Brod 6. 12. 2008

Škola So-San Znojmo

1.místo Štefan Kováč ml. Tul

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Veronika Novoměstská Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

1.místo Andrea Nesnídalová Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi

2.místo Pavel Zika Tul

2.místo Markéta Novoměstská Tul

2 místo Andrea Nesnídalová Tul

2.místo Antonín Belháč st. Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Pavel Zika Matsogi

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo František Mlejnek Tul

3.místo František Mlejnek Matsogi

3.místo Sergej Vyhnánek Matsogi

3.místo František Mlejnek Matsogi 

III. otevřený Vánoční turnaj Chorvatska, Slavonski Brod 6. 12. 2008

Český národní tým

1.místo Štefan Kováč Tul

1.místo Jiří Dospíšil Tul

1.místo Květuše Sobotková Tul

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Gabriela Lukšikova Matsogi

2.místo Tomáš Taufer Tul

2.místo Denisa Baťová Tul

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Tomáš Taufer Matsogi

3.místo Hana Kováčová Tul

3.místo Gabriela Lukšikova Tul

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Denisa Baťová Matsogi 

I. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo Open 21. 6. 2008

1.místo František Mlejnek Tul

1.místo Tomáš Svoboda Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Jiří Dospíšil Tul

1.místo Viktoria Symulyk Tul

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Tomáš Taufer Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Jiří Dospíšil Tul tým

1.místo Jiří Malý Tul tým

1.místo Libor Šula Tul tým

1.místo Pavel Fučík Tul tým

1.místo Jaroslav Svoboda Tul tým

1.místo Květuše Sobotková Tul tým

1.místo Magda Machovcová Tul tým

1.místo Hana Kováčová Tul tým

1.místo Leona Dočekalová Tul tým

1.místo Denisa Baťová Tul tým

1.místo Josef Hrůza ml. Matsogi

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Štefan Kováč Matsogi

1.místo Jaroslav Svoboda Matsogi

1.místo Jiří Dospíšil Matsogi

1.místo Kateřina Illková Matsogi

1.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Pavel Zika Tul

2.místo Josef Podaný Tul

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Štefan Kováč Tul

2.místo Hana Křivánková Tul

2.místo Martin Šubrt Tul

2.místo Jaroslav Svoboda Tul

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Miloš Pigal Tul

2.místo Ondřej Novotný Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Pavel Přibyl Matsogi

2.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Tomáš Taufer Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi tým

2.místo Jiří Malý Matsogi tým

2.místo Libor Šula Matsogi tým

2.místo Pavel Fučík Matsogi tým

2.místo Jaroslav Svoboda Matsogi tým

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo Josef Novotný Tul

3.místo Jan Brück Tul

3.místo Kateřina Illková Tul

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3.místo Tomáš Svoboda Matsogi

3.místo Petr Kejda Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Andrea Nesnídalová Matsogi

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Vladimír Belháč

Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Jiří Dospíšil

Nejúspěšnější juniorská závodnice turnaje Magda Machovcová

1.místo v celkovém umístnění

VI. otevřený Evropský turnaj Maďarska, Hatvan 26. 4. 2008

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Štefan Kováč ml. Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul

4.místo Leona Dočekalová Tul 

IX. Viking Cup 2008 Skövde, Švédsko 12.-13. 4. 2008

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

4.místo Květuše Sobotková Tul 

Regionální soutěž západního Slovenska, Smolenice 29. 3. 2008

1.místo Kateřina Illková Tul

1.místo Kateřina Illková Tul ketegorie

1.místo František Mlejnek Tul

1.místo František Mlejnek Tul ketegorie

1.místo Sergej Vyhnánek Tul ketegorie

1.místo Jana Pastyříková T-Ki

1.místo Adam Šumpich T-Ki

1.místo Vladimír Plocr T-Ki

2.místo Martin Šubrt Tul

2.místo Václav Nesnídal Tul

2.místo Sergej Vyhnánek Tul

2.místo Denis Pereira Matheus Tul

2.místo Denis Pereira Matheus Tul ketegorie

2.místo František Mlejnek T-Ki

2.místo Tomáš Svoboda T-Ki

2.místo Tomáš Kratochvíl T-Ki

2.místo Martin Šubrt T-Ki

3.místo Jana Pastyříková Tul

3.místo Pavel Přibyl Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo Vladimír Plocr Tul

3.místo Tomáš Svoboda Tul

3.místo Pavel Zika Tul

3.místo Viktoria Symulyk Tul

3.místo Martin Šubrt Tul ketegorie

3.místo Václav Nesnídal T-Ki

3.místo Pavel Přibyl T-Ki 

1. Jarní turnaj, Čebín 22. 3. 2008

1.místo Ondřej Brabenec Tul

1.místo Radka Zajacová Tul

1.místo Klára Zajacová Tul

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul

1.místo Pavel Zika Tul

1.místo František Mlejnek Tul

1.místo Josef Podaný Matsogi

1.místo Klára Zajacová Matsogi

2.místo Josef Podaný Tul

2.místo Jakub Pavelka Tul

2.místo Vojtěch Špalek Tul

2.místo Jan Kugler Tul

2.místo Kateřina Hetflaišová Tul

2.místo Jan Kugler Matsogi

2.místo Ondřej Brabenec Matsogi

2.místo Radka Zajacová Matsogi

2.místo Kateřina Hetflaišová Matsogi

2.místo Pavel Zika Matsogi

3.místo Viktoriya Symulyk Tul

3.místo Tomáš Schwarz Tul

3.místo David Šára Tul

3.místo Martin Ngo Xuan Tul

3.místo Martin Ngo Xuan Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3.místo František Mlejnek Matsogi

3.místo Tomáš Schwarz Matsogi 

I. šampionát Slovenska, Poprad 23. - 24. 2. 2008

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Tomáš Taufer Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Štefan Kováč Tul

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Markéta Novoměstská Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Květuše Sobotková T-Ki

4.místo Tomáš Taufer T-Ki  

III. pohár Smolenice open Slovensko, Trnava 2. prosince 2007

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Magda Machovcová T-Ki

1.místo Kateřina Illková Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Veronika Novoměstská Tul

1.místo Tomáš Schwarz Tul

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Jana Pastyříková Tul

2.místo Miloš Pigal Tul

2.místo Klára Zajacová Tul

2.místo Jiří Němec Tul

2.místo David Šára Tul

2.místo Jiří Malý T-Ki

3.místo Markéta Novoměstská Tul

3.místo Tomáš Svoboda Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Denisa Baťová T-Ki

3.místo Andrea Nesnídalová T-Ki

3.místo Magda Machovcová Matsogi

3.místo Jiří Malý Matsogi

IX.Vánoční šampionát školy Nayro Chagi, České Budějovice 1. 12. 2007

1.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Kateřina Hetflaišová Tul

3.místo Radka Zajacová Tul

3.místo Jan Kugler Tul

3.místo Tomáš Taufer Tul

3.místo Tomáš Taufer Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi 

I. otevřené mistrovství Polska, Ciechanow 16.-18. listopadu 2007

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Hana Kováčová Tul

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

4.místo Štefan Kováč Matsogi

III. šampionát mládeže, Frýdek-Místek 22. 9. 2007

1.místo Jiří Dospíšil Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Štefan Kováč ml.Tul

3.místo Jana Pastyříková Tul

3.místo Andrea Nesnídalová Tul

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

 3.místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Pavel Přibyl Matsogi 

Mistrovství Moravy žáků, juniorů a seniorů, Znojmo 23. 6. 2007

Škola TKD ITF So-San Znojmo

1.místo Veronika Novoměstská Tul

1.místo Filip Zatloukal Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Matsogi

1.místo Bronislav Hudeček Matsogi

1.místo Tomáš Svoboda Matsogi

1.místo Vladimír Plocr Matsogi

1.místo Vladimír Plocr Wirok

1.místo Andrea Nesnídalová Wirok

1.místo Veronika Novoměstská T-Ki

1.místo Vladimír Plocr T-Ki

1.místo Andrea Nesnídalová T-Ki

2.místo Markéta Novoměstská Tul

2.místo Andrea Nesnídalová Tul Tým

2.místo Veronika Novoměstská Tul Tým

2.místo Markéta Novoměstská Tul Tým

2.místo Josef Podaný Matsogi

2.místo Josef Hrůza Matsogi

2.místo Markéta Novoměstská Wirok

2.místo Josef Hrůza Wirok

2.místo Markéta Novoměstská T-Ki

2.místo Filip Zatloukal T-Ki

3.místo Martin Šubrt Tul

3.místo Vladimír Plocr Tul

3.místo Simona Baklíková Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3.místo Filip Zatloukal Matsogi

3.místo Veronika Novoměstská Wirok

3.místo Václav Nesnídal T-Ki

3.místo Josef Hrůza st. T-Ki

Nejúspěšnější seniorský závodník turnaje Vladimír Plocr

Nejúspěšnější seniorská závodnice turnaje Andrea Nesnídalová

1.místo v celkovém umístnění 

IX. otevřené mistrovství Itálie, Terracina 9.-10. 6. 2007

1.místo Štefan Kováč ml.Tul

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Ondřej Novotný Tul

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

4.místo Radek Padrta Tul

4.místo Denisa Baťová Tul

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Štefan Kováč

V. otevřený Evropský turnaj Maďarska, Hatvan 5. 5. 2007

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Kateřina Illková Tul

3.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

4.místo Jaroslav Svoboda Tul

4.místo Denisa Baťová Tul 

V. Best of Best, Říčany 7. 4. 2007

1.místo Dominok Chu Huu Tul

1.místo Martin Ngo Xuan Tul

1.místo Štefan Kováč ml. Tul

1.místo Vladimír Belháč Hard styl Tul

1.místo Aleš Auer T-Ki

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Vojtěch Špalek Tul

2.místo Aleš Auer Matsogi

3.místo Ondřej Brabenec Tul

VIII. Viking Cup 2007 Skövde, Švédsko 31. 3. - 1. 4. 2007

1.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Kateřina Illková Tul

3.místo Libor Šula Tul

4.místo Denisa Baťová Tul

4.místo Jana Pastyříková Tul.

4.místo Jiří Dospíšil Matsogi 

II. kolo ČNUT, Pečky 18. 3. 2007

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Tomáš Pigal Tul

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Aleš Auer T-Ki

2.místo Jan Kugler Tul

2.místo Simona Baklíková T-Ki

3.místo Simona Baklíková Tul

3.místo Dominok Chu Huu Tul

3.místo Pavel Přibyl Tul

3.místo Lenka Abesková Tul

3.místo Miloš Pigal Tul

3.místo Tomáš Svoboda Tul

3.místo Aleš Auer Matsogi

3.místo Andrea Nesnídalová T-Ki

3.místo Lenka Abesková T-Ki

nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Vladimír Belháč

Masopustní turnaj, Borovany 17. 2. 2007 

1.místo Vu Huy Hoang Tul 

1.místo Jaroslav Svoboda Matsogi 

2.místo Jaroslav Svoboda Tul 

2.místo Leona Dočekalová Tul 

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Jana Pastyříková Tul  

V. mezinárodní pohár Prešov open, Slovensko 3. - 4. 2. 2007

1.místo Tomáš Homola Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Štefan Kováč ml. Tul

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Květuše Sobotková T-Ki

2.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Josef Melán Matsogi

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Tomáš Taufer T-Ki

3.místo Hana Kováčová Matsogi 

VIII. vánoční šampionát, České Budějovice 9. 12. 2006

1.místo Filip Koch Tul

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Štefan Kováč Tul

2.místo Jaroslava Večeřová Tul

2.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

3.místo Štefan Kováč ml. Tul

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Ondřej Novotný Tul

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Aleš Auer Tul

3.místo Květuše Sobotková Matsogi

3.místo Linda Březinová Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

II. pohár Smolenice open Trnava, Slovensko 4. 11. 2006

1.místo Štefan Kováč st. Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Kateřina Illková Tul

1.místo Filip Koch Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Vu Huy Hoang Tul

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Linda Březinová Matsogi

2.místo Jana Pastyříková Tul

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Štefan Kováč ml. Tul

2.místo Aleš Auer Tul

2.místo Gabriela Lukšíková Tul

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Linda Březinová Tul

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo Aleš Auer Matsogi.

4.místo Leona Dočekalová Tul

4.místo Jaroslav Svoboda Tul

4.místo Karel Procházka Tul

4.místo Ondřej Novotný Tul

4.místo Pavel Fučík Tul

4.místo Leona Dočekalová Matsogi

4.místo Jaroslav Svoboda Matsogi

4.místo Ondřej Novotný Matsogi

5.místo Pavel Fučík Matsogi

5.místo Jiří Malý Matsogi

6.místo Jiří Malý Tul

Nejúspěšnější žákovská, juniorská a seniorská výprava 

IV. kolo ČNUT, Brandýs nad Labem 8. 10. 2006

1.místo Štefan Kováč st. Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Vu Huy Hoang Tul

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Josef Melán Matsogi

1.místo Květuše Sobotková Matsogi

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

1.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Linda Březinová Tul

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Štefan Kováč ml. Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Štefan Kováč Matsogi

3.místo Jana Pastyříková Tul

3.místo Hana Kováčová Tul

3.místo Aleš Auer Tul

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Matsogi

3.místo Linda Březinová Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Aleš Auer Matsogi

1.místo v celkovém umístnění ČR

Mistr republiky 2005 Štefan Kováč ml. 

IV. otevřený Evropský turnaj Maďarska, Hatvan 29. 4. 2006

1.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Josef Melán Matsogi

4.místo Josef Melán Tul

4.místo Linda Březinová Tul

4.místo Leona Dočekalová Matsogi

4.místo Jaroslav Svoboda Matsogi 

VII. Viking Cup 2006 Skövde, Švédsko 8. - 9. 4. 2006

1.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Jaroslav Svoboda Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Josef Melán Tul

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

4.místo Jiří Dospíšil Tul 

IV. Best of Best, Říčany 8. 4. 2006

1.místo Václav Bůžek Tul

1.místo Jana Pastyříková Tul

1.místo Štefan Kováč st. Tul

1.místo Linda Březinová Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Kateřina Illková Tul

2.místo Aleš Auer Tul

2.místo Linda Březinová Matsogi

2.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

3.místo Jiří Herzig Tul

3.místo Štefan Kováč ml. Tul

3.místo Lucie Loucká Tul

3.místo Hana Kováčová Matsogi 

2. šampionát mládeže, Frýdek-Místek 1. 4. 2006

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Hana Kováčová Matsogi

1.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Tomáš Homola Tul

2.místo Linda Březinová Tul

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Linda Březinová Matsogi

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Tomáš Homola Matsogi

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Tul 

IV. mezinárodní pohár Prešov Open, Slovensko 12. 3. 2006

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Tomáš Homola Tul

3.místo Tomáš Taufer Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

II. kolo ČNUT, Mladá Boleslav 16. 2. 2006

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Štefan Kováč Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Linda Březinová Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Jana Pastyříková Tul

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Martin Švabovský Matsogi

1.místo Josef Melán Matsogi

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

2.místo Jiří Herzig Tul

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Petra Nováková Tul

2.místo Martin Švabovský Tul

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Gabriela Lukšíková Tul

2.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Gabriela Lukšíková Matsogi

2.místo Ondřej Novotný Tul

3.místo Leona Dočekalová Matsogi