free web builder

Akce a soutěžní výsledky 2001 - 2005

So-San Znojmo

VII. Vánoční šampionát, České Budějovice 10. 12. 2005

1.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Štefan Kováč Tul

2.místo Tomáš Homola Tul

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi

2.místo Martin Švabovský Matsogi

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Josef Melán Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Květuše Sobotková Matsogi

VIII. otevřené mistrovství Itálie, Terracina 11. - 13. 11. 2005

1.místo Denisa Baťová Tul

1.místo Josef Melán Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Jaroslav Svoboda Tul

3.místo Tomáš Homola Tul

3.místo Hana Kováčová Tul

3 .místo Josef Melán Matsogi

3.místo Magda Machovcová Matsogi 

I. kolo ČNUT Mladá Boleslav 5. 11. 2005

1.místo Květuše Sobotková Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Linda Březinová Tul

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Martin Švabovský Matsogi

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Pavel Fučík Tul

2.místo Denisa Baťová Tul

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Martin Švabovský Tul

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

2.místo Tomáš Taufer Matsogi

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Tomáš Taufer Tul

3.místo Štefan Kováč ml. Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Josef Melán Matsogi

3.místo Hana Kováčová Matsogi

nejúspěšnější juniorská závodnice turnaje Magda Machovcová

IV. kolo ČNUT Říčany 18. 6. 2005

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Josef Melán Tul

1.místo Tomáš Homola Tul

1.místo Štefan Kováč Tul

1.místo Denisa Baťová Tul

1.místo Josef Melán Matsogi

1.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Tomáš Homola Matsogi

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Pavel Fučík Tul

2.místo Lucie Loucká Tul

2.místo Ondřej Novotný Tul.

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Pavel Fučík Matsogi

3.místo Štefan Kováč ml. Tul

3.místo Jiří Malý Tul

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Jiří Malý Matsogi

nejúspěšnější juniorská závodnice turnaje Magda Machovcová

nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Josef Melán

2.místo v celkovém umístnění v ČR

Mistryně republiky 2005 Hana Kováčová a Leona Dočekalová 

III. otevřený Evropský turnaj Maďarska, Hatvan 30. dubna 2005

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Denisa Baťová Tul

4.místo Leona Dočekalová Matsogi

1. šampionát mládeže a pohár města Frýdek-Místek 16. 4. 2005 

1.místo Magda Machovcová Matsogi 

1.místo Hana Kováčová Matsogi 

1.místo Josef Melán Matsogi 

2.místo Tomáš Homola Tul 

2.místo Linda Březinová Tul 

2.místo Leona Dočekalová Matsogi 

2.místo Linda Březinová Matsogi 

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi 

3.místo Tomáš Homola Matsogi 

3.místo Vladimír Belháč Matsogi 

3.místo Štefan Kováč ml. Matsogi 

3.místo Jiří Dospíšil Tul   

Mezinárodní Best of Best Říčany 9. 4. 2005

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Květuše Sobotková Tul

1.místo Leona Dočekalová Hard styl Tul

1.místo Květuše Sobotková Matsogi

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

1.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Denisa Baťová Tul

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Denisa Baťová Hard styl Tul

2.místo Linda Březinová Hard styl Tul

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Linda Březinová Tul

3.místo Anna Marie Drozdová Tul

3.místo Štefan Kováč Tul

3.místo Květuše Sobotková Hard styl Tul

3.místo Tomáš Taufer Hard styl Tul

3.místo Hana Kováčová Hard styl Tul

3.místo Linda Březinová Matsogi

3.místo Tomáš Taufer Matsogi

3.místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Jiří Malý Matsogi

3.místo Štefan Kováč ml. Matsogi 

VI. Viking Cup 2005 Švédsko, Skövde 19 - 20. března 2005 

1.místo Tomáš Homola Tul 

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Josef Melán Matsogi 

4.místo Tomáš Taufer Tul 

4.místo Magda Machovcová Tul 

4.místo Josef Melán Matsogi 

4.místo Leona Dočekalová Tul 

4.místo Tomáš Taufer Matsogi 

4.místo Květuše Sobotková Matsogi  

III. mezinárodní pohár Slovenska, Prešov 13. března 2005

1.místo Štefan Kováč Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Martin Švabovský Tul

3.místo Martin Švabovský Matsogi 

II. kolo ČNUT, Brandýs nad Labem 26. 2. 2005 

1.místo Hana Kováčová Tul 

1.místo Květuše Sobotková Tul 

1.místo Gabriela Lukšíková Tul 

1.místo Radek Loucký Tul 

1.místo Ondřej Lukšík Matsogi 

1.místo Leona Dočekalová Matsogi 

2.místo Josef Melán Tul 

2.místo Anna Marie Drozdová Tul 

2.místo Vladimír Belháč Tul 

2.místo Jaroslav Svoboda Tul 

2.místo Magda Machovcová Tul 

2.místo Denisa Baťová Tul 

2.místo Štefan Kováč ml. Matsogi 

2.místo Květuše Sobotková Matsogi 

2.místo Radek Loucký Matsogi 

2.místo Josef Melán Matsogi 

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi 

2.místo Hana Kováčová Matsogi 

2.místo Magda Machovcová Matsogi 

3.místo Libor Šula Tul 

3.místo Leona Dočekalová Tul 

3.místo Linda Březinová Tul 

3.místo Jiří Dospíšil Tul 

3.místo Štefan Kováč st. Tul 

3.místo Gabriela Lukšíková Matsogi 

3.místo Linda Březinová Matsogi 

3.místo Vladimír Belháč Matsogi 

 

VI. Vánoční šampionát, České Budějovice 4. 12. 2004

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Magda Machovcová Matsogi

3.místo Vladimír Belháč Matsogi 

I. kolo ČNUT, Brandýs nad Labem 9. 10. 2004 

1.místo Hana Kováčová Tul 

2.místo Pavel Fučík Tul

2.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Štefan Kováč ml. Tul 

3.místo Leona Dočekalová Tul 

3.místo Jaroslav Svoboda Tul 

3.místo Hana Kováčová Matsogi 

3.místo Pavel Fučík Matsogi  

IV. kolo ČNUT, Brandýs nad Labem 26. 6. 2004

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Josef Melán Tul

1.místo Tomáš Homola Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Štefan Kováč st. Tul

1.místo Ondřej Lukšík Tul

1.místo Gabriela Lukšíková Tul

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Josef Melán Matsogi

1.místo Pavel Fučík Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Martin Švabovský Tul

2.místo Jaroslav Svoboda Tul

2.místo Jiří Dospíšil Tul

2.místo Linda Březinová Tul

2.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Pavel Fučík Tul

2.místo Jan Svoboda Matsogi

2.místo Jaroslav Svoboda Matsogi

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Linda Březinová Matsogi

3.místo Jan Svoboda Tul

3.místo Jiří Malý Tul

3.místo Ivana Mlčková Tul

3.místo Anna Marie Drozdová Tul

3.místo Květuše Sobotková Matsogi

3.místo Martin Švabovský Matsogi

3.místo Tomáš Homola Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Hana Kováčová Matsogi

nejúspěšnější žákovská závodnice turnaje Magda Machovcová

Mistrovství Moravy juniorů, seniorů a žáků, Frýdek-Místek 21.-22. 5. 2004

2.místo Jan Svoboda Tul

2.místo Květuše Sobotková Wirok

2.místo Magda Machovcová T-Ki

3.místo Květuše Sobotková Tul

3.místo Tomáš Taufer Tul

3.místo Květuše Sobotková T-Ki

3.místo Hana Kováčová Tul

3.místo Linda Březinová Tul

3.místo Anna Marie Drozdová Tul

III. kolo ČNUT, Brandýs nad Labem 1. 5. 2004

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Josef Melán Tul

1.místo Jan Svoboda Tul

1.místo Hana Kováčová Tul

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Pavel Fučík Tul

1.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Štefan Kováč Tul

2.místo Tomáš Homola Tul

2.místo Jaroslav Svoboda Tul

2.místo Jakub Herzig Tul

2.místo Tomáš Homola Matsogi

2.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Jan Svoboda Matsogi

2.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Leona Dočekalová Matsogi

2.místo Pavel Fučík Matsogi

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Jakub Herzig Matsogi

3.místo Štefan Kováč ml. Matsogi

nejúspěšnější žákovská závodnice turnaje Magda Machovcová

I. oblastní soutěž Jižní Moravy, Brno 18. 4. 2004

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Jan Svoboda Tul

1.místo Josef Melán Tul

1.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Magda Machovcová T-Ki

2.místo Jiří Dospíšil Tul

2.místo Jan Ondříšek Matsogi

3.místo Linda Březinová Wirok

3.místo Linda Březinová Tul

3.místo Hana Kováčová Tul

3.místo Štefan Kováč Tul

3.místo Martin Ondříšek Tul

3.místo Jaroslav Svoboda Tul

3.místo Antonín Belháč Tul

3.místo Linda Březinová Matsogi

3.místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Jiří Dospíšil Matsogi


V. Viking Cup 2004 Švédsko, Skövde 3 - 4. dubna 2004 

1.místo Magda Machovcová Tul 

2.místo Tomáš Taufer Tul 

2.místo Jan Svoboda Tul

2.místo Linda Březinová Tul 

2.místo Linda Březinová Matsogi 

3.místo Josef Melán Matsogi 

3.místo Jan Ondříšek Matsogi

4.místo Tomáš Homola Tul

4.místo Josef Melán Tul 

4.místo Martin Ondříšek Tul

4.místo Jiří Dospíšil Tul 

4.místo Anna Marie Drozdová Matsogi l 

VII. pohár školy Pedagog dětí a mládeže, České Budějovice 28. 3. 2004

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Jan Svoboda Tul

1.místo Gabriela Lukšíková Tul

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Stanislav Kurdík Matsogi

3 .místo Hana Kováčová Matsogi

3.místo Josef Melán Tul

3.místo Josef Melán Matsogi

3.místo Martin Ondříšek Tul

3.místo Jaroslav Svoboda Tul

3.místo Šárka Opavová Matsogi

3.místo Ondřej Lukšík Tul

nejúspěšnější žákovská závodnice turnaje Magda Machovcová

II. mezinárodní pohár Slovenska, Košice 28.-29. února 2004

1.místo Květuše Sobotková Tul

1.místo Radek Loucký Tul

1.místo Magda Machovcová Tul

1.místo Jan Svoboda Tul

1.místo Tomáš Taufer Tul

1.místo Martin Švabovský Tul tým

1.místo Tomáš Taufer Tul tým

1.místo Jan Svoboda Tul tým

1.místo Radek Loucký Tul tým

1.místo Josef Melán Tul tým

1.místo Květuše Sobotková Tul tým

1.místo Michaela Kolářová Tul tým

1.místo Magda Machovcová Tul tým

1.místo Hana Kováčová Tul tým

1.místo Anna Marie Drozdová Tul tým

1.místo Michaela Kolářová Matsogi

1.místo Magda Machovcová Matsogi

1.místo Tomáš Taufer Matsogi

1.místo Jan Svoboda Matsogi

1.místo Hana Kováčová Matsogi

2.místo Anna Marie Drozdová Tul

2.místo Hana Kováčová Tul

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Jan Svoboda Tul tým

2.místo Jaroslav Svoboda Tul tým

2.místo Štefan Kováč Tul tým

2.místo Hana Kováčová Tul tým

2.místo Anna Marie Drozdová Tul tým

2.místo Martin Švabovský Tul

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Radek Loucký Matsogi

2.místo Martin Švabovský Matsogi

2.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Jaroslav Svoboda Matsogi

2.místo Tomáš Taufer Matsogi tým

2.místo Martin Švabovský Matsogi tým

2.místo Josef Melán Matsogi tým

2.místo Radek Loucký Matsogi tým

2.místo Magda Machovcová Matsogi tým

2.místo Hana Kováčová Matsogi tým

3.místo Michaela Kolářová Tul

3.místo Jaroslav Svoboda Tul

3.místo Anna Marie Drozdová Matsogi

3.místo Štefan Kováč Matsogi

Nejúspěšnější juniorská a seniorská výprava 

II. kolo ČNUT, Brandýs nad Labem 15. února 2004 

1.místo Anna Marie Drozdová Tul 

1.místo Tomáš Taufer Matsogi 

2.místo Tomáš Taufer Tul

3.místo Linda Březinová Tul 

3.místo Tomáš Homola Matsogi  

V. Vánoční šampionát, České Budějovice 13. prosince 2003

1.místo Magda Machovcová Matsogi

2.místo Linda Březinová Tul

3.místo Tomáš Taufer Tul

3.místo Anna Marie Drozdová Tul

3.místo Josef Melán Tul

3.místo Jaroslav Svoboda Tul

II. Czech open, Třeboň 11. - 12. října 2003

2.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Magda Machovcová Matsogi

3.místo Josef Melán Matsogi

3.místo Luboš Petera Matsogi 

XIII. Mistrovství Světa, Waršawa 11. - 15. června 2003

Členka České státní reprezentace ČUT v disciplínách Matsogi a Wirok

Zuzana Kalašová

IV. Viking Cup 2003 Švédsko, Skövde 22, - 23. března 2003

bez umístění 

Pohár školy Pedagog, České Budějovice 1. března 2003

1.místo Josef Melán Matsogi

1.místo Jaroslav Svoboda Matsogi

2.místo Magda Machovcová Matsogi

3.místo Jan Svoboda Tul.

3.místo Hana Kováčová Tul

3.místo Josef Melán Tul

4.místo Štefan Kováč Tul 

IV. Vánoční šampionát, České Budějovice, 7. prosince 2002

3.místo Josef Melán Matsogi

3.místo Martin Švabovský Matsogi

4.místo Tomáš Homola Matsogi 

II. Morava open Hlučín, 26. října 2002

2.místo Josef MelánTul

2.místo Zuzana Kalašová Matsogi

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Viačeslav Vinogradov Tul 

I. mezinárodní pohár Slovenska, Košice 22. - 23. června 2002

1.místo Zuzana Kalašová Tul

1.místo Lenka Novotná Tul

1.místo Tomáš Homola Tul

1.místo Josef Melán Tul

1.místo Zuzana Kalašová Matsogi tým

1.místo Tomáš Homola Matsogi tým

1.místo Josef Melán Matsogi tým

1.místo Zuzana Kalašová Matsogi

1.místo Josef Melán Matsogi

2.místo Josef Melán Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Tomáš Homola Tul

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Lenka Novotná Matsogi

2.místo Tomáš Homola Matsogi

3.místo Zuzana Kalašová Tul

3.místo Lenka Novotná Tul

Nejúspěšnější juniorská výprava

Mistrovství Moravy, Hlučín 14. - 16. června 2002

1.místo Viačeslav Vinogradov Tul

1.místo Tomáš Homola Tul

2.místo Petr Svoboda Tul

2.místo Zuzana Kalšová Tul

2.místo Zuzana Kalšová Wirok 

V. otevřené mistrovství Itálie, Riccione 1.- 2. června 2002

1.místo Petr Svoboda Tul

1.místo Lenka Novotná Tul

1.místo Magda Machovcová Tul

2.místo Viačeslav Vinogradov Tul

2.místo Michaela Kolářová Tul

2.místo Josef Malán Matsogi

3.místo Zuzana Kalašová Matsogi

3.místo Vladimír Zítka Tul

3.místo Vladimír Zítka Tul

3.místo Michaela Kolářová Matsogi

3.místo Viačeslav Vinogradov Matsogi

3.místo Martin Šipek Matsogi

Nejúspěšnější juniorská výprava 

Mistrovství Moravy, Frýdek-Místek 18. - 19. dubna 2002 

2.místo Josef Melán Tul 

2.místo Jiří Dospíšil Tul 

2.místo Zuzana Kalašová Wirok 

3.místo Zuzana Kalašová Tul 

3.místo Magda Machovcová Tul 

3.místo Tomáš Homola Tul 

3.místo Martin Švabovský Matsogi 

3.místo Miroslav Šabacký Matsogi 

3.místo Tomáš Taufer Matsogi 

3.místo Magda Machovcová T-Ki 

3.místo Tomáš Homola T-Ki  

III. Viking Cup 2002 Švédsko, Skövde 6. - 7. dubna 2002

1.místo Viačeslav Vinogradov Tul

3.místo Zuzana Kalšová Matsogi

3.místo Josef Melán Matsogi

4.místo Martin Švabovský Matsogi

Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Viačeslav Vinogradov

Pohár nejlepších škol, Frýdek-Místek 1. prosince 2001 

1.místo Viačeslav Vinogradov Tul 

2.místo Zuzana Kalašová Tul 

2.místo Magda Machovcová Matsogi 

2.místo Zuzana Kalašová Matsogi 

3.místo Zuzana Nevěčná Tul 

3.místo Martin Švabovský Tul 

3.místo Eva Dechetová Tul 

3.místo Lenka Novotná Matsogi 

3.místo Jaroslav Luža Matsogi 

3.místo Jiří Kuřitka Matsogi 

3.místo Jiří Kuřitka T-Ki 

III. otevřené mistrovství Slovenska, Prešov 12.května 2001

1.místo Zuzana Kalašová Matsogi

4.místo Miroslav Šabatský Matsogi 

Brno open, 28. dubna 2001 

2.místo Jiří Kuřitka Matsogi 

3.místo Tomáš Taufer Tul 

3.místo Petra Lukšová Tul 

3.místo Petr Svoboda Tul 

3.místo Ondřej Hrůza Tul 

3.místo Miroslav Šabacký Matsogi  

II. Viking Cup 2000 Švédsko, Skövde 31. března - 1. dubna 2001 

2.místo Martin Páleník Matsogi 

3.místo Milena Lužová Matsogi 

3.místo Milena Lužová Tul 

4.místo Martin Švabovský Matsogi 

I. Morava open Hlučín, 23. března 2001

2.místo Tomáš Hubený Tul

3.místo Viačeslav Vinogradov Tul

3.místo Ondřej Hubený Tul

3.místo Magda Machovcová Tul

3.místo Martin Šipek Tul

3.místo Zuzana Nevěčná Tul

3.místo Miroslav Lepka Tul

3.místo Jaroslav Luža Tul

3.místo Petr Váka Tul

VI. .otevřené mistrovství Německa, Dortmund 3. - 4. března 2001

1.místo Martin Páleník Matsogi

2.místo Milena Lužová Tul

3.místo Petra Lukšová Tul

3.místo Jiří Kuřitka Matsogi

3.místo Zuzana Kalašová Matsogi 

Pohár Akademie Kerberos, Praha 24. - 25. února 2001 

1.místo Petr Svoboda Tul 

1.místo Martin Švabovský Matsogi 

2.místo Ondřej Hubený Tul

2.místo Martin Švabovský Tul 

2.místo Zuzana Kalašová Matsogi 

2.místo Jiří Kuřitka Matsogi 

2.místo Petr Svoboda Matsogi 

3.místo Michaela Kolářová Tul 

3.místo Martin Šipek Tul 

3.místo Tomáš Hubený Tul 

3.místo Veronika Krulová Tul 

3.místo Michaela Kolářová Matsogi 

3.místo Lenka Novotná Matsogi. 

3.místo Veronika Krulová Matsogi 

3.místo Tomáš Homola Matsogi