best free website templates

Akce a soutěžní výsledky 2011-2015

So-San Znojmo

IV. Challenger Open, Sitges, Španělsko, 7.11.2015

V kategorii černých pásů:

1.místo Kateřina Kárníková Matsogi 

2.místo Kateřina Kárníková Tul

2.místo Hana Křivánková Matsogi

2.místo Michal Papež Matsogi

3.místo Michal Papež Tul

4.místo Hana Křivánková Tul

V kategorii barevných pásů:

1.místo Alexandr Puda Tul ( obhájil tak i loňské prvenství ) 

2.místo Anna Wojnárová Matsogi

3.místo Helena Klikorková Tul

3.místo Nikola Klüglová Matsogi

4.místo Anna Wojnárová Tul

4.místo Alexandr Puda Matsogi

4.místo Helena Klikorková Matsogi

4.místo Nikola Klüglová Tul

Foto není ...

 

II. Moravia Open, Ostrava, 17.-18.10.2015

David Súkup 1.místo Tul

David Súkup 2.místo Matsogi

Marek Štipčák 3.místo Tul

XIV juniorské, XXIII seniorské a VI veteránské Mistrovství Evropy a Evropský pohár v Taekwon-Do ITF   23.-27.7.2015   Kišiněv   Moldavsko

Okaz na fotografie zde

Vždy jednou za dva roky probíhá na starém kontinentu vrcholná soutěž v korejském bojovém umění Taekwon-Do ITF. Ta letošní se uskutečnila od 23 - 27 července 2015 v hlavním městě Moldávie. v Kišiněvě SE sjeli ti nejlepší bojovníci Evropy, aby porovnali své dovednosti ve všech kategoriích a disciplínách, které toto bojové umění sebeobrany nabízí. Výpravy přicestovali z Albánie, Anglie, Běloruska, České republiky, Holandska, Itálie, Moldávie, Německa, Ruska, Řecka, Skotska, Španělska, Ukrajiny a Walesu. Výprava z České republiky byla složena ze závodníků Znojemské školy So-San a školy Do-San Šumná. Společně s nimi odcestovali i dva koučové a mezinárodní rozhodčí ITF Jakub Kmec.

Hlavní soutěž proběhla v disciplínách Tul (technické sestavy, stínový boj), Matsogi (sportovní boj), Wirok (silové přerážení) a T-Ki (speciální přerážecí techniky ve výskoku). Již od prvního soutěžního dne bylo jasné, že výpravy dovezly to nejlepší co v jejich zemích je a bude těžké se prosadit. Česká výprava se však prosadila a ukazuje že je zemí se kterou se musí počítat.

Výsledky z Mistrovství Evropy:

Kategorie senior:

Veronika Mikulincová I.Dan 2.místo Tul 2.místo Matsogi 2.místo Wirok

Vu Huy Hoang II.Dan 2.místo Tul

Denisa Baťová II.Dan 3.místo Matsogi 4.místo Tul

Libor Šula II.Dan 3.místo Tul 5.místo Matsogi

Petr Veselý I.Dan 3.místo Tul

Michal Papež I.Dan 5.místo Matsogi

Kategorie junior:

Kateřina Kárníková I.Dan2.místo Matsogi 3.místo Tul

Hana Křivánková I.Dan 2.místo Matsogi 4.místo Tul

Kategorie veterán:

Jiří Abeska I.Dan 1.místo Tul 1.místo Matsogi 2.místo Wirok 2.místo T-ki 2. nejúspěšnější veterán turnaje ME 2015

Po turnaji jednotlivců soutěž pokračovala i v týmovém klání. I zde měla Česká výprava zastoupení v kategorii senioři muži.

Ve složení Libor Šula, Vu Huy Hoang, Petr Veselý a Michal Papež vybojovali:: 2.místo v Matsogi, 3.místo ve Wirok 3.místo v T-Ki

Česká reprezentace obsadila celkové 6.místo v celkovém umístnění národů. V neděli 27 července se uskutečnil Evropský pohár,. Lokální turnaj oproti mistrovství Evropy probíhal pouze ve dvou disciplínách a to Tul a Matsogi. I zde se reprezentanti České republiky neztratili a domu si dovezli celkové 2.místo díky výsledkům v kategoriích:

Kategorie žákyně:

Helena Klikorková 2.Kup 1.místo Tul 1.místo Matsogi

Nikola Klüglová 2.Kup 2.místo Tul 2.místo Matsogi

Kategorie žák:

David Zamazal 1.místo Tul 1.místo Matsogi

Ondřej Bernard 1.místo Tul 3.místo Matsogi

František Vajdík 1.místo Tul, 3.místo Matsogi

Alexandr Puda 2.místo Tul, 2.místo Matsogi

David Súkup 2.místo Tul, 3.místo Matsogi

Radek Štipčák 2.místo Tul, 3.místo Matsogi

Marek Štipčák 3.místo Tul, 3.místo Matsogi

29 července 2015 byla kompletní výprava přijata na městském úřade Znojmo panem místo starostou Janem Groisem. Zde závodníci vylíčili své dojmy nejen z celého turnaje, ale i ze zážitků, které nabrali po putování východní Evropou. Pan místostarosta všem přítomným poděkoval za dobrou reprezentaci našeho města, ale i celého regionu v zahraničí. Závěrem mi dovolte, abych poděkoval všem závodníkům za jejich dobrou reprezentaci, rodičům za podporu a vedení Jihomoravského kraje za finanční podporu, bez které by naše účast na šampionátu nebyla možná.


Návštěva GM Choi Jung Hwa na tréninku So-San Znojmo

Odkaz na fotografie zde

MC seminář GM Choi Jung Hwa IX.Dan, Znojmo, 7.6.2015

Odkaz na fotografie zde

VIII. Znojmo Open, Znojmo, 6.6.2015

Odkaz na fotografie zde

ITF kurz mezinárodních rozhodčích, Znojmo, 5.6.2015

Odkaz na fotografie zde

XX. Taekwondo Camp školy So-San Znojmo, Biskupice, 21.-23.5.2015


Nitra Open, Nitra, SK, 9.5.2015

2.místo Žaneta Ingerlová Tul

3.místo Nikla Küglová Matsogi

3.místo Jiří Abeska Matsogi

Mezinárodní seminář Saulabi Trevor Nicholls IX.Dan, Amsterdam, NL, 14.3.2015


Českopolský turnaj, Znojmo, 7.3.2015


VII. Mezinárodní seminář Saulabi Trevor Nicholls IX.Dan, Znojmo, 10.-11.1.2015


3. Challenger Cup, Sitges. Španělsko 15. 11. 2014

1.místo David Súkup Tul 

1.místo Alexander Puda Tul

2.místo David Súkup Matsogi

2.místo Alexander Puda Matskogi

3.místo Kateřina Kárníková Matsogi

1. Moravia open, Frýdek-Místek. Česká republika 25. 10. 2014 

1.místo Jana Pelánová Matsogi

2.místo Ondřej Bernard Tul 

2.místo Anna Wojnárová Matsogi

3.místo David Súkup Tul

3.místo David Súkup Matsogi

3.místo Milan Hamza Matogi 

VI. Lehel Vezér Cup, Jászberény. Maďarsko 4. 10. 2014

1.místo David Súkup Tul 

2.místo Kateřina Kárníková Tul

2.místo David Súkup Matskogi

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

3.místo Ondřej Bernard Tul

1. Česko-Polské utkání, Oleśnica. Polsko 6. 9. 2014

Vladimír Belháč 

Vu Huy Hoang

Kateřina Kárníková

Alexander Bashiri

Michal Papež

David Súkup

Výsledek: 5:3

Světový pohár,Řím. Itálie 27. 7. 2014

1. místo Petr Veselý Tul

1. místo Michal Papež Matsogi

1. místo Jana Pelánová Tul

1. místo Vojtech Loun Matsogi

1. místo František Vajdík Tul

2. místo David Súkup

2. místo Filip Koch Matsogi

2. místo Jana Pelánová Matsogi

2. místo Jindřich Kunert Tul

3. místo Petr Veselý Matsogi

3. místo Michal Papež Tul

3. místo Filip Koch Tul

3. místo Jindřich Kunert Matsogi

3. místo František Vajdík Matsogi

3. místo Vojtěch Loun Tul

4. místo David Súkup Matsogi

4. místo Ondřej Bernard Tul

4. místo Ondřej Bernard Matsogi

3.místo v celkovém umístnění

XII. juniorské, XVII. seniorské a III. veteránské mistrovství světa,

Řím. Itálie 23. - 27. 7. 2014

Český národní tým

1.místo Gabriela Lukšíková Matsogi.

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi.

2.místo Kateřina Kárníková T-Ki.

2.místo Alxeander Bashiri Matsogi.

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Kateřina Kárníková Tul.

3.místo Vu Huy Hoang Wirok.

3.místo Libor Šula Tul.

4.místo Vu Huy Hoang Tul

4.místo Vu Huy Hoang Matsogi

5.místo Jindřich Kandus Tul

5.místo Josef Hrůza Matsogi

5.místo Jindřich Kandus Matsogi


Česká juniorská závodnice Kateřina Kárníková obsadila druhé místo v úspěšnosti na světě.


VII. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo Open Česká republika 7. 6. 2014 

Děkujeme touto cestou celému realizačnímu týmu a všem dobrovolníkům za velkou pomoc s realizování mezinárodní akce v našem městě. 

Členové Czech Taekwon-do ITF Association získali 12 zlatých, 18 stříbrných, 8 bronzových medailí. 

Další zúčastněné školy: Karviná, Joomuk-Frýdek-Místek, Hatvani Tkd Club Hungary, KBU TAEKWON-DO NITRA.

TKD klub Hong Ryong Sereď, ŠK Taekwon-Do Moldava nad Bodvou, Třebíč, Kondor ITF Klub Jászberény, GERMAN-ITF, Taekwon-Do ITF IL DONG Ostrava, TAEKWON-DO CLUB RADOVLJICA, ITF SPAIN (AETI), Do-San Polsko, Drako Smolenice, Tong-il České Budějovice, TKD Club PAEK DU SAN AUSTRIA, Armenian ITF Taekwon-Do Federation.

12. Cup of Nations, Hatvan. Maďarsko 17. 5. 2014

1.místo Kateřina Kárníková Tul 

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo David Súkup Matsogi

2. místo Anna Wojnárová Tul

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

2.místo Anna Wojnárová Matsogi

3.místo Alexander Bashiri Tul

3.místo Ondřej Bernard Tul

3.místo Josef Hrůza Tul

3.místo Nikola Klüglová Matsogi

3.místo Ondřej Bernárd Matsogi 

8. Nitra Cup, Nitra. Slovenská republika 26. 4. 2014

1.místo Vladimír Belháč Matsogi 

1.místo Libor Šula Team Matsogi

1.místo Jiří Dospíšil Team Matsogi

2.místo Přemysl Mašek Matsogi

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi

3.místo Pavel Patočka Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul 

3.místo Vladimír Patočka Matsogi

3.místo Petr Veselý Matsogi

3.místo Pavel Patočka Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi 

15. Marsonia Open, Slavonski Brod. Chorvatsko 12. 4. 2014

1.místo Libor Šula Tul 

1.místo Alexander Bashiri Tul

1.místo Michal Papež Tul

1.místo Filip Koch Tul

1.místo Nikola Klüglová Matsogi

1.místo Nikola Klüglová Matsogi.

1.místo Alexander Bashiri Matsogi

1.místo Libor Šula Matsogi

1.místo Libor Šula Matsogi

2.místo David Súkup Matsogi 

2.místo Michal Papež Matsogi

3.místo Daniel Komůrka Tul

3.místo Nikola Klüglová Tul

3.místo Daniel Komůrka Matsogi

3.místo Filip Koch Matsogi

Regionální soutěž západního Slovenska, Sereď 7. 12. 2013

1.místo Jana Pelánová Tul 

2.místo František Vajdík Tul

3.místo Kryštof Stašek Tul

3.místo Vojtěch Loun Tul

3.místo Marek Hubáček Tul

4.místo Vojtěch Tomášek Tul

4.místo Nikola Klüglová Tul

4.místo Natálie Kobylíková Tul

4.místo Gabriela Eliášová Tul

5.místo Zdislav Stupňánek Tul

5.místo Luka Mitrovic Tul

5.místo Adam Pavelka Tul

5.místo David Vyklický Tul

12. Haaglanden Open Holandsko, 20. 10. 2013 Den Hagg

2.místo Tomáš Kratochvíl Tul  

3.místo Filip Koch Tul 

4.místo Ondřej Bernard Tul 

4.místo Alexander Bashiri Tul

4.místo Ondřej Bernard Matsogi  

V. Lehel Vezér Cup Maďarsko, Jászberény 5. 9. 2013

1.místo Vladimír Belháč Tul 

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Vu Huy Hoang Matsogi

3.místo Lukáš Pilmajer Tul

IV. Evropský Cup, Barcelona. Španělsko 11.-14. 7. 2013

1.místo David Súkup Tul  

1.místo Petr Veselý Tul 

1.místo Veronika Mikulincová Tul 

1.místo Anna Wojnárová Matsogi 

1.místo Martin Rösner Matsogi 

1.místo Michal Papež Matsogi 

1.místo Martin Čech Matsogi 

1.místo Tomáš Rožnovský Matsogi 

1.místo Veronika Mikulincová Matsogi 

2.místo Anna Wojnárová Tul 

2.místo Filip Koch Tul 

2.místo Irena Marie Peřinková Tul 

2.místo Peter Paulík Tul 

2.místo Peter Paulík Matsogi 

2.místo Hoang Luong Phanivu 

2.místo Josef Hladík Matsogi 

2.místo David Severín Matsogi 

3.místo Ondřej Bernard Tul 

3.místo David Súkup Matsogi 

3.místo Petr Veselý Matsogi 

3.místo Filip Koch Matsogi 

3.místo Irena Marie Peřinková Matsogi 

3.místo Josef Hrůza Matsogi  

XXII.seniorské, XI .juniorské a V. veteránské mistrovství Evropy,

Barcelona. Španělsko 11.-14. 7. 2013

Český národní tým

2.místo Hana Křivánková Tul

2.místo Václav Bůžek Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Alexander Bashiri T-ki

3.místo Andrea Nesnídalová Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Wirok

3.místo Hana Křivánková Wirok

3.místo Andrea Nesnídalová T-ki

3.místo Hana Křivánková T-ki

4.místo Libor Šula T-ki

4.místo Jiří Dospíšil T-ki 

VI. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo Open 8. 6. 2013

1.místo Vladimír Belháč Tul 

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Alexander Bashiri Tul

1.místo Iveta Severinová Tul

1.místo Vladimír Patočka Tul

1.místo Michal Papež Tul

1.místo Petr Veselý Tul

1.místo Tomáš Rožnovský Tul

1.místo Martin Čech Tul

1.místo Iveta Suchomelová Tul

1.místo Jana Pelánová Tul

1.místo Pavel Patočka Tul

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Alexander Bashiri Matsogi

1.místo Anna Wojnárová Matsogi

1.místo David Súkup Matsogi

2.místo Libor Šula Tul

2.místo Kateřina Kárníková Tul

2.místo Daniel Komůrka Tul

2.místo Martin Rösner Tul

2.místo Josef Hladík Tul

2.místo Anna Wojnárová Tul

2.místo David Súkup Tul

2.místo Vojtěch Tomášek Tul

2.místo Jindřich Kunert Tul

2.místo Gabriela Eliášová Tul

2.místo Martin Procházka Tul

2.místo Vu Huy Hoang Matsogi

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

2.místo Přemysl Mašek Matsogi

2.místo Iveta Severinová Matsogi

2.místo Josef Hladík Matsogi

2.místo Martin Čech Matsogi

2.místo Martin Procházka Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo Jiří Dospíšil Tul

3.místo Irena Marie Peřinková Tul

3.místo Lukáš Pilmajer Tul

3.místo Petr Fousek Tul

3.místo Denisa Hartová Tul

3.místo Julie Krčálová Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

3.místo Michal Papež Matsogi

3.místo Pavel Patočka Matsogi

Nejúspěšnější mladší žákovský závodník turnaje David Súkup

Nejúspěšnější mladší žákovská závodnice turnaje Iveta Severinová a Anna Wojnárová

Nejúspěšnější starší žákovský závodník turnaje Alexander Bashiri

Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Vladimír Belháč

Nejúspěšnější seniorský závodník turnaje Martin Čech

1.místo v celkovém umístnění 

XI. Pohár národů Maďarsko, Hatvan 11. 5. 2013

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul 

1.místo Hoang Luong Phanivu Matsogi

2.místo Alexander Bashiri Tul

2.místo Filip Koch Tul

2.místo Tomáš Rožnovský Matsogi

3.místo Hoang Luong Phanivu Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Tomáš Rožnovský Tul

3.místo Jan Náprava Matsogi

4.místo Daniel Komůrka Tul

4.místo Vladimír Belháč Matsogi 

Mistrovství Německa žáků a juniorů, Dortmund 28. 4. 2013

1.místo Vu Huy Hoang Tul 

1.místo Filip Koch Tul

1.místo Pavel Patočka tým Tul

1.místo Přemysl Mašek tým Tul

1.místo Daniel Komůrka tým Tul

1.místo Ondřej Bernard tým Tul

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Hoang Luong Phanivu Matsogi

1.místo Filip Koch Matsogi

1.místo Vladimír Belháč tým Matsogi

1.místo Vu Huy Hoang tým Matsogi

1.místo Filip Koch tým Matsogi

1.místo Tomáš Rožnovský tým Matsogi

2.místo David Súkup Tul

2.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Vu Huy Hoang tým Tul

2.místo Vladimír Patočka tým Tul

2.místo Hana Křivánková tým Tul

2.místo Pavel Patočka Tul

2.místo Vu Huy Hoang Matsogi

2.místo Tomáš Rožnovský Matsogi

3.místo Tomáš Rožnovský Tul

3.místo Hoang Luong Phanivu Tul

3.místo David Súkup Matsogi

3.místo Pavel Patočka Matsogi

3.místo Vladimír Patočka Matsogi

3.místo Ondřej Bernard Matsogi

3.místo Pavel Patočka tým Matsogi

3.místo Marek Hubáček tým Matsogi

3.místo Přemysl Mašek tým Matsogi

3.místo Hoang Luong Phanivu tým Matsogi

7. Aragon open Španělsko, Zaragoza 23. 4. 2013

1.místo Petr Veselý Tul  

3.místo Alexander Bashiri Matsogi

4.místo Alexander Bashiri Tul

4.místo Petr Veselý Matsogi

4.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

5.místo Tomáš Kratochvíl Tul

5.místo Lukáš Pilmajer Matsogi

8.místo Lukáš Pilmajer Tul

7. ročník Nitra Cup, Slovensko 16. 3. 2013

1.místo Vladimír Patočka Tul 

2.místo Michaela Sedláková Tul

3.místo Daniel Komůrka Tul

3.místo Iveta Severinová Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Vladimír Patočka Matsogi

3.místo Michaela Sedláková Matsogi

3.místo Iveta Severinová Matsogi

3.místo Libor Šula Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang team Matsogi

3.místo Vladimír Belháč team Matsogi

3.místo Libor Šula team Matsogi

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Vladimír Patočka

IV. Taekwon-Do Cup Italy, Pagani 9. 12. 2012

1.místo Vu Huy Hoang Tul 

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Tomáš Marx Tul

1.místo Anna Wojnárová Tul

1.místo Libor Šula Matsogi

1.místo Alexander Bashiri Matsogi

1.místo David Severin Matsogi

2.místo Libor Šula Tul

2.místo Tomáš Kratochvíl Tul

2.místo Irena Marie Peřinková Tul

2.místo Petr Veselý Tul

2.místo Iveta Sverinová Tul

2.místo David Súkup Tul

2.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Irena Marie Peřinková Matsogi

2.místo Tomáš Marx Matsogi

2.místo Anna Wojnárová Matsogi

2.místo Tomáš Rožnovský Matsogi

2.místo Martin Čech Matsogi

2.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

2.místo Filip Koch Matsogi

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Alexander Bashiri Tul

3.místo Jan Náprava Tul

3.místo Ondřej Bernard Tul

3.místo Vladimír Patočka Tul

3.místo Daniel Komůrka Tul

3.místo Marek Hubáček Tul

3.místo Vu Huy Hoang Matsogi

3.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Martin Rösner Matsogi

3.místo Ondřej Bernard Matsogi

3.místo Vladimír Patočka Matsogi

3.místo Pavel Patočka Matsogi

3.místo Iveta Sverinová Matsogi

3.místo Daniel Komůrka Matsogi

3.místo Josef Hladík Matsogi

3.místo David Súkup Matsogi

XI. juniorské, XVI. seniorské a II. veteránské mistrovství světa,

Ottawa. Kanada 7. - 12. 8. 2012

Český národní tým

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Andrea Nesnídalová T-Ki

3.místo Leona Dočekalová tým Tul

3.místo Květuše Sobotková tým Tul

3.místo Andrea Nesnídalová tým Tul

3.místo Ivana Mlčková tým Tul

3.místo Denisa Baťová tým Tul

4.místo Andrea Nesnídalová Tul

4.místo Květuše Sobotková Matsogi

4.místo Ivana Mlčková Matsogi

4.místo Jakub Kmec Matsogi

4.místo Květuše Sobotková Wirok

4.místo Květuše Sobotková tým Wirok

4.místo Leona Dočekalová tým Wirok

4.místo Denisa Baťová tým Wirok

7.místo Andrea Nesnídalová Matsogi

8.místo Václav Bůžek Tul

8.místo Květuše Sobotková Tul

8.místo Leona Dočekalová Tul

8.místo Ivana Mlčková Tul

8.místo Jiří Dospíšil Tul

8.místo Libor Šula Matsogi

8.místo Denisa Baťová Matsogi

8.místo Jiří Dospíšil Matsogi

8.místo Vu Huy Hoang Matsogi

8.místo Vladimír Belháč Matsogi

9.místo Vladimír Belháč Tul

14.místo Vu Huy Hoang Tul

14.místo Jakub Kmec Tul

16.místo Václav Bůžek Matsogi

V. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo Open 9. 6. 2012

1.místo Vladimír Belháč Tul 

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Vladimír Patočka Tul

1.místo Michal Papež Tul

1.místo Iveta Severinová Tul

1. místo Hana Křivánková Matsogi

1.místo Josef Hrůza Matsogi

1.místo Alexander Bashiri Matsogi 

1.místo Hana Křivánková Tul tým

1.místo Alexander Bashiri Tul tým

1.místo Kateřina Kárníková Tul tým

2.místo Ivana Mlčková Tul

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Martin Šubrt Tul

2.místo Josef Hladík Tul

2.místo Anna Wojnarová Tul

2.místo Filip Koch Tul

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

2.místo Martin Vejchoda Matsogi

2.místo Hana Křivánková Hosinsool tým

2.místo Kateřina Kárníková Hosinsool tým

3.místo Jakub Kmec Tul

3.místo Alexander Bashiri Tul

3.místo Jan Procházka Tul

3.místo Petr Veselý Tul

3.místo Tomáš Marx Tul

3.místo Jakub Pavelka Matsogi

Nejúspěšnější mladší žákovská závodnice turnaje Iveta Severinová

Nejúspěšnější starší žákovská závodnice turnaje Hana Křivánková 

6. ročník Nitra Cup, Slovensko 21. 4. 2012

1.místo Petr Veselý Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Kateřina Kárníková Matsogi

1.místo Alexander Bashiri Matsogi

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Andrera Nesnídalová Matsogi

1.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Alexander Bashiri Tul

2.místo Leona Dočekalová Tul

2.místo Josef Hrůza Matsogi

2.místo Jakub Kmec Matsogi

3.místo Zdislav Stupňánek Tul

3.místo David Zamazal Tul

3.místo Tomáš Rožnovský Tul

3.místo Filip Koch Tul

3.místo Martin Čech Tul

3.místo Ladislav Smejkal Tul

3.místo David Burda Tul

3.místo Kateřina Kárníková Tul

3.místo Josef Hrůza Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo Jakub Kmec Tul

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Iveta Severínová Matsogi

3.místo Tibor Polák Matsogi

3.místo Vladimír Patočka Matsogi

3.místo Tomáš Marx Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Matsogi

3.místo Leona Dočekalová Matsogi

3.místo Petr Veselý Matsogi

3.místo Josef Hladík Matsogi

Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Vladimír Belháč

Nejúspěšnější seniorská závodníce turnaje Andrea Nesnídalová

XII. Viking Cup 2012 Skövde, Švédsko 31. 3. - 1. 4. 2012

3.místo Josef Hrůza Tul 

4.místo Květuše Sobotková Tul

4.místo Ivana Mlčková Tul

4.místo Vladimír Patočka Tul

ITF Slovakia open, Bratislava 12. 2. 2012

1.místo Květuše Sobotková Tul 

1.místo Libor Šula Tul

1.místo Denisa Baťová Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Martin Rösner Tul

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Vladimír Patočka Tul

1.místo Alexander Bashiri Tul

1.místo Libor Šula Tul team

1.místo Jiří Dospíšil Tul team

1.místo Vladimír Belháč Tul team

1.místo Radek Padrta Tul team

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Alexander Bashiri Matsogi

1.místo Hana Křivánková Matsogi team

1.místo Alexander Bashiri Matsogi team

1.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi team

2.místo Jiří Dospíšil Tul

2.místo Michaela Sedláková Tul

2.místo Pavel Patočka Tul

2.místo Martin Procházka Tul

2.místo Martin Vejchoda Tul team

2.místo Martin Rösner Tul team

2.místo Josef Hladík Tul team

2.místo Petr Veselý Tul team

2.místo Vladimír Patočka Matsogi

2.místo Josef Hrůza Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Petr Veselý Tul

3.místo Hana Křivánková Tul team

3.místo Alexander Bashiri Tul team

3.místo Jakub Pavelka Matsogi

3.místo Iveta Severínová Matsogi

3.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Martin Vejchoda Matsogi

3.místo Ivana Mlčková Matsogi

3.místo Ivana Mlčková Wirok

Nejúspěšnější žákovská závodnice turnaje Hana Křivánková

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Alexander Bashiri

III. Taekwon-Do Cup Italy, Pagani 11. 12. 2011

1.místo Vladimír Belháč Tul 

1.místo Alexander Bashiri Tul

1.místo Vladimír Patočka Tul

1.místo Pavel Patočka Matsogi

1.místo Martin Rösner Matsogi

2.místo Simon Pelech Tul

2.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Josef Hrůza Matsogi

2.místo Alexander Bashiri Matsogi

2.místo Petr Veselý Matsogi

2.místo Jan Náprava Matsogi

3.místo Ondřej Bernard Tul

3.místo Vladimír Belháč Matsogi

3.místo Josef Hrůza ml. Matsogi

3.místo Vladimír Patočka Matsogi

3.místo Simon Pelech Matsogi

XXI.seniorské, X .juniorské a IV. veteránské mistrovství Evropy, Neapol. Itálie 21.-23. 10. 2011

Český národní tým

1.místo Leona Dočekalová Tul

1.místo Eduard Liška Tul

1.místo Eduard Liška T-ki

2.místo Libor Šula Tul

2.místo Ivana Mlčková Tul

2.místo Ivana Mlčková Matsogi

2.místo Ivana Mlčková Wirok

3.místo Eduard Liška Matsogi

3.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Denisa Baťová Wirok

4.místo Květuše Sobotková T-ki

Nejúspěšnější veteránský závodník turnaje Eduard Liška

Britský šampionát, Reading 8.-9. 10. 2011

1.místo Martin Rösner Tul 

1.místo Alexander Bashiri Matsogi

1.místo Jan Náprava Matsogi

1.místo Jakub Kmec Wirok

2.místo Vladimír Patočka Matsogi

2.místo Ondřej Bernard Matsogi

2.místo Hana Křivánková Matsogi

2.místo Martin Rösner Matsogi

2.místo Alexander Bashiri T-ki

2.místo Jakub Kmec T-ki

3.místo Alexander Bashiri Tul

3.místo Jakub Kmec Tul

3.místo Pavel Patočka Tul

3.místo Pavel Patočka Matsogi

3.místo Jakub Pavelka Matsogi

3.místo Katřina Kárníková Matsogi

3.místo David Burda Matsogi

3.místo Jakub Kmec Matsogi

3.místo Petr Veselý Matsogi

3.místo Josef Hrůza Matsogi

III. Lehel Vezér Cup Maďarsko, Jászberény 24. 9. 2011

1.místo Kateřina Kárníková Tul  

1.místo Josef Hrůza Matsogi

2.místo Josef Hrůza Tul

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

2.místo Petr Veselý Matsogi

3.místo Tomáš Kratochvíl Tul

3.místo David Burda Tul

Nejúspěšnější žákovská závodnice turnaje Kateřina Kárníková

Nejúspěšnější žákovský závodník turnaje Josef Hrůza

IV. mezinárodní otevřený turnaj, Znojmo Open 11. 6. 2011

1.místo Vladimír Belháč Tul 

1.místo Hana Křivánková Tul

1.místo Andrea Nesnídalová Tul

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

2.místo Jan Náprava Tul

2.místo Jakub Kmec Tul

2.místo Luděk Lukáš Nešpor Tul

2.místo Kateřina Kárníková Matsogi

3.místo Vu Huy Hoang Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Ivana Mlčková Tul

3.místo Kateřina Kárníková Tul

3.místo Vu Huy Hoang Matsogi

Nejúspěšnější juniorský závodník turnaje Vladimír Belháč

IX. Pohár národů Maďarsko, Hatvan 14. 5. 2011

1.místo Tomáš Kratochvíl Tul 

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Kateřina Kárníková Matsogi

2.místo Hana Křivánková Tul

2.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Kateřina Kárníková Tul

3.místo Vladimír Belháč Tul

3.místo Tomáš Kratochvíl Matsogi

5. ročník Nitra Cup, Slovensko 30. 4. 2011

1.místo Jiří Dospíšil Tul

1.místo Vladimír Belháč Tul

1.místo Vladimír Patočka Tul

1.místo Jiří Dospíšil Hosin-Sool

1.místo Libor Šula Hosin-Sool

1.místo Leona Dočekalová Matsogi

1.místo Vladimír Belháč Matsogi

1.místo Vu Huy Hoang Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Tul

2.místo Vu Huy Hoang Tul

2.místo Tomáš Kratochvíl Tul

2.místo Jiří Dospíšil Matsogi

2.místo Květuše Sobotková Matsogi

2.místo Ivana Mlčková Matsogi

2.místo Libor Šula Matsogi

2.místo Jakub Pavelka Matsogi

3.místo Kateřina Kárníková Tul

3.místo Leona Dočekalová Tul

3.místo Denisa Baťová Tul

3.místo Ivana Mlčková Tul

3.místo Libor Šula Tul

3.místo Radek Padrta Tul

3.místo Alexandr Bashiri Tul

3.místo Hana Křivánková Tul

3.místo Denisa Baťová Matsogi

3.místo Jaroslav Svoboda Matsogi

3.místo Radek Padrta Matsogi

3.místo Hana Křivánková Matsogi

3.místo Kateřina Kárníková Matsogi

3.místo Alexandr Bashiri Matsogi

3.místo Jakub Kmec Matsogi