So-San Znojmo

Člen České Taekwon-Do ITF Asociace z.s.
organizace Choi Jung Hwa
INO 348
Aktualizováno 20.12.2020:

- Z rozhodnutí vlády ČR jsou tréninky školy So-San Znojmo zrušeny. O průběhu a změnách vládních opatření Vás budeme informovat.

- V neděli 20.12.2020 proběhlo první online Mistrovství Evropy Taekwon-Do ITF v kategorii Tul. Tři medaile putují do Znojma! Více info níže ...

Mistrovství Evropy 2020

20. prosince 2020 se uskutečnilo za účasti závodníků z třinácti evropských zemí Mistrovství Evropy v kategorii Tul - technické sestavy.

V nich zvítězily ve svých kategoriích Jana Pelánová a Hana Vu!

K nim přihodil Michal Vršek jedno stříbro!

Gratulujeme!

Technické zkoušky

Studenti Franco Borgu, Monika Súkupová a Hanka Vu úspěšně složili zkoušky na vyšší technický stupeň Kup. Gratulujeme!

Biskupice 2020

Letošní tábor v Biskupicích 4. až 6. září 2020 byl veselý a povedený. Spoustu fotografií naleznete v odkazu na galerii níže.

Fotografie

World Taekwon-Do Championships 2022 

Informace červen 2020

Obdrželi jsme informaci, že nový termín Mistrovství světa Taekwon-Do ITF je stanoven na 26.července až 1.srpna roku 2022. Mezinárodní federace Taekwon-Do se takto rozhodla na základě rozdílných opatření vlád proti šíření viru Covid-19 po celém světě.


IIC Germany

Německé město Herne bylo ve dnech 29.2. a 1.3.2020 dejištěm ojedinělé akce International Instructor Course 2020 pořádaný národní ITF organizací pod vedením mistra Gerarda Galinskyho V.Dan. Perfektně zvládnutá akce pořádaná v Evropě jen každých několik let byla kromě dřiny ve sportovní hale plná setkání přátel tentokrát ze sedmnácti evropských zemí, Kanady a Koreje. Pro nás velmi důležitým bylo jednání s mentorem českého Taekwon-Do, viceprezidentem ITF velmistrem Trevorem Nichollsem IX.Dan. Ten nám kromě stálé podpory naší organizace přislíbil po dvou letech nás navštívit a provést technické zkoušky našich studentů na TS Dan. Velmistr také povede technický seminář kterého se mohou zúčastnit i držitelé barevných pásů.

Stoprocentně úspěšní

Týnec nad Sázavou a jeho místní škola se dne 23. února 2020 stala dějištěm soutěže v technických sestavách Taekwon-Do. Zúčastnili se jí také studenti So-San Znojmo, kteří se v hodnocení závodníků dle získaných medailí stali nejúspěšnější školou soutěže. Kaučové Jiří Abeska, Jana Pelánová a Michal Vršek dovedli k medailím studentky Ivetu Severínovou 1.místo, Hanku Vu 1.místo a studenta Aleše Poláčka k zisku 2. místa. Děkujeme organizátorům za školy Hwa-Rang ve spolupráci se školou Na-Mu za kvalitně připravenou soutěž a těšíme se příště.

První medaile pro znojemské Taekwon-Do v roce 2020

V prvním únorovém víkendu se tři studenti znojemské školy zúčastnili v Čestlicích u Prahy soutěže v technických sestavách Taekwon-Do ITF. V přátelské atmosféře doprovázející celou soutěž si stoprocentní úspěšnost ve svých kategoriích zajistili ziskem třech medailí slečna Quynh Vu Diem 3.místo, Aleš Poláček 1.místo a Nguyen Quoc Biet 2.místo. Všem moc gratulujeme a přejeme podobně úspěšný celý soutěžní rok. Na fotografii závodníci s kaučem Michalem Vrškem a prezidentem České Taekwon-Do ITF Asociace p. Jiřím Abeskou.